Мал свет Магнет - Moominpappa

£ 5,75

Привремено надвор од акциите

Ние го сакам овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлувајќи до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>