Snorkmaiden Емайлирана приврзоци

£ 6,50

Привремено надвор од акциите

Snorkmaiden емајлирани приврзокот со розова цвет и Мумин таг. Вие навистина треба да размислат за купување на привезок Муми-тролль да accompanyhim како две се неразделни љубовници и како таква никогаш не треба да биде распаѓа.

Snorkmaiden Големина: прибл 6.5cm

Напиши коментар

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Оценка

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>