Фенер Washbag

£ 24,99 Додај во кошничка

Фенер Washbag

Фановите на Tove Jansson е Moomin книги и ТВ серии ќе љубов оваа симпатична футрола за носење, кој е опремен Moomin на насловната размавта и една прекрасна Moomin печатење под. Телото на кесата е мешавина од розова и црвена цветни ткаенина и задниот карактеристики чудат Фенер дизајн. "Moomin" е навезено на грбот исто така, дава торба совршен завршувањето на допир.

Големина: 33,5 х 20,5 см

Кол

Цена: £ 24,99

Loading Ажурирање количка ...

Фенер Washbag

£ 24,99

Фановите на Tove Jansson е Moomin книги и ТВ серии ќе љубов оваа симпатична футрола за носење, кој е опремен Moomin на насловната размавта и една прекрасна Moomin печатење под. Телото на кесата е мешавина од розова и црвена цветни ткаенина и задниот карактеристики чудат Фенер дизајн. "Moomin" е навезено на грбот исто така, дава торба совршен завршувањето на допир.

Големина: 33,5 х 20,5 см

Фановите на Tove Jansson е Moomin книги и ТВ серии ќе љубов оваа симпатична футрола за носење, кој е опремен Moomin на насловната размавта и една прекрасна Moomin печатење под. Телото на кесата е мешавина од розова и црвена цветни ткаенина и задниот карактеристики чудат Фенер дизајн. "Moomin" е навезено на грбот исто така, дава торба совршен завршувањето на допир.

Големина: 33,5 х 20,5 см

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>