За малите

За малите £ 14,99

Moomin Детски престилка - Црвена

Moomin Детски престилка - Црвена

Направени од прилично црвена oilcloth, тоа е отпечатена со ликот на Moomintroll стои до џем тегла, лажица, и домати, сите против бели ѕвезди позадина со бледо сино и бело полкови точка уреденост.

Големина: H41 x W38cm (околу врат не се вклучени)

Погоден за деца на возраст од 3-6 години.

Кол

Цена: £ 14,99

Moomin Детски престилка - Црвена

£ 14,99

Направени од прилично црвена oilcloth, тоа е отпечатена со ликот на Moomintroll стои до џем тегла, лажица, и домати, сите против бели ѕвезди позадина со бледо сино и бело полкови точка уреденост.

Големина: H41 x W38cm (околу врат не се вклучени)

Погоден за деца на возраст од 3-6 години.

Moomin Детски престилка - Пинк £ 14,99

Moomin Детски престилка - Пинк

Moomin Детски престилка - Пинк

Направени од прилично розова oilcloth, тоа е отпечатена со ликот на Snorkmaiden стои до роза грмушка, со роза во косата, сите против бела цветни позадина.

Големина: H41 x W38cm (околу врат не се вклучени)

Погоден за деца на возраст од 3-6 години.

Кол

Цена: £ 14,99

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Детски престилка - Пинк

£ 14,99

Направени од прилично розова oilcloth, тоа е отпечатена со ликот на Snorkmaiden стои до роза грмушка, со роза во косата, сите против бела цветни позадина.

Големина: H41 x W38cm (околу врат не се вклучени)

Погоден за деца на возраст од 3-6 години.

Moomin лавра Писателот £ 7,95

Moomin лавра Писателот

Moomin лавра Писателот

Многу забавно за секоја мала Moomin забавно! Подготви и да се избрише од со поместување на прекинувачот од страна на страна.

Големина: 2 x 27 x 19,8 см

Кол

Цена: £ 7,95

Moomin лавра Писателот

£ 7,95

Многу забавно за секоја мала Moomin забавно! Подготви и да се избрише од со поместување на прекинувачот од страна на страна.

Големина: 2 x 27 x 19,8 см

Moomin прошетки £ 89,95

Moomin прошетки

Moomin прошетки

Многу забава!

Moomin брод со 9 фигурини. Истражуваат, да ги открие и да имаат една авантура со нашите малку пријатели.

Големина: 20 x 31 x 36,5 см

Кол

Цена: £ 89,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin прошетки

£ 89,95

Многу забава!

Moomin брод со 9 фигурини. Истражуваат, да ги открие и да имаат една авантура со нашите малку пријатели.

Големина: 20 x 31 x 36,5 см

Moomin книга случај - Среден £ 7,50

Moomin книга случај - Среден

Moomin книга случај - Среден

Moomin украсени картон случај со метални рачки. Одлична за складирање на сите на вашите вредности. Исто така достапни во различни големини.

Големина: 8,5 x 19 x 26 см

Кол

Цена: £ 7,50

Loading Ажурирање количка ...

Moomin книга случај - Среден

£ 7,50

Moomin украсени картон случај со метални рачки. Одлична за складирање на сите на вашите вредности. Исто така достапни во различни големини.

Големина: 8,5 x 19 x 26 см

Moomin риболов Постави £ 16,00

Moomin риболов Постави

Moomin риболов Постави

Бидете сигурни да се фати риба со Moomin риболов во собата! Вклучува прачка и магнетни риби.

Кутија Големина: 50 x 17cm 6x

Кол

Цена: £ 16,00

Moomin риболов Постави

£ 16,00

Бидете сигурни да се фати риба со Moomin риболов во собата! Вклучува прачка и магнетни риби.

Кутија Големина: 50 x 17cm 6x

Stinky тамбураш £ 6,50

Stinky тамбураш

Stinky тамбураш

Претендираат да биде поп-ѕвезда со еден од овие светло обоени Stinky Дајрињата. Допрете заедно со ритамот на музиката или протресете го гласно, како што може да се направи звук ефекти вклучувајќи бранови, врнежи од снег или звукот на лисја треперлива во бриз.

Кутија големина: 3x 20 x 18,5 cm

Кол

Цена: £ 6,50

Loading Ажурирање количка ...

Stinky тамбураш

£ 6,50

Претендираат да биде поп-ѕвезда со еден од овие светло обоени Stinky Дајрињата. Допрете заедно со ритамот на музиката или протресете го гласно, како што може да се направи звук ефекти вклучувајќи бранови, врнежи од снег или звукот на лисја треперлива во бриз.

Кутија големина: 3x 20 x 18,5 cm

Moomin ксилофон £ 9,95

Moomin ксилофон

Moomin ксилофон

Ова светло Moomin Ликови ксилофон е забавен начин за креативна мали деца да си играат музика. На стап за Поло е идеално големина за рачиња и moomin карактери барови помогне малку од нив да се запамети секоја нота и кои бар да штрајкуваат со цел да се ре-креира неа.

Помага да се развие умешност и координација.

2 x 33 x 17cm

Кол

Цена: £ 9,95

Moomin ксилофон

£ 9,95

Ова светло Moomin Ликови ксилофон е забавен начин за креативна мали деца да си играат музика. На стап за Поло е идеално големина за рачиња и moomin карактери барови помогне малку од нив да се запамети секоја нота и кои бар да штрајкуваат со цел да се ре-креира неа.

Помага да се развие умешност и координација.

2 x 33 x 17cm

Moomin Maracas (Пак од 2) £ 4,50

Moomin Maracas (Пак од 2)

Moomin Maracas (Пак од 2)

Овие Moomin Maracas ќе ја стави Кармен Миранда да се засрамите! Имаат многу време како семејство игра музички инструменти, додека вашето дете тресе maracas во времето на музика.

Кол

Цена: £ 4,50

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Maracas (Пак од 2)

£ 4,50

Овие Moomin Maracas ќе ја стави Кармен Миранда да се засрамите! Имаат многу време како семејство игра музички инструменти, додека вашето дете тресе maracas во времето на музика.

Moomin Триаголник со стап £ 4,95

Moomin Триаголник со стап

Moomin Триаголник со стап

Совршен за младиот и надежен музичари! Идеален за комбинирање со други Moomin инструменти за да се создаде музички осакатување.

Кол

Цена: £ 4,95

Moomin Триаголник со стап

£ 4,95

Совршен за младиот и надежен музичари! Идеален за комбинирање со други Moomin инструменти за да се создаде музички осакатување.

Moomin гитара £ 12,50

Moomin гитара

Moomin гитара

Ова Moomin децата гитара е со големина за да одговараат на млади играчи учење да свири на гитара. Гитара карактеристики шест жици и седумнаесет frets, и вашето дете ќе љубов музички Moomintroll сликата на телото на гитарата.

Кол

Цена: £ 12,50

Loading Ажурирање количка ...

Moomin гитара

£ 12,50

Ова Moomin децата гитара е со големина за да одговараат на млади играчи учење да свири на гитара. Гитара карактеристики шест жици и седумнаесет frets, и вашето дете ќе љубов музички Moomintroll сликата на телото на гитарата.

Moomin Хармоника £ 6,95

Moomin Хармоника

Moomin Хармоника

Ова Snufkin Хармоника е идеална вовед во возбудлив свет на хармоника игра!

Кол

Цена: £ 6,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Хармоника

£ 6,95

Ова Snufkin Хармоника е идеална вовед во возбудлив свет на хармоника игра!

Moomin Семејство фигури - Сет 4 £ 9,95

Moomin Семејство фигури - Сет 4

Moomin Семејство фигури - Сет 4

Сет од 4 Moomin бројки вклучува Moomintroll, Snorkmaiden, Moominmamma и Moominpappa. Бројки подвижни раце и да дојде со убав подарок кутија.

Кутија Големина: 3 x 14 x 12 см

Кол

Цена: £ 9,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Семејство фигури - Сет 4

£ 9,95

Сет од 4 Moomin бројки вклучува Moomintroll, Snorkmaiden, Moominmamma и Moominpappa. Бројки подвижни раце и да дојде со убав подарок кутија.

Кутија Големина: 3 x 14 x 12 см

Moomin Семејство фигури - Намести од 5 £ 9,95

Moomin Семејство фигури - Намести од 5

Moomin Семејство фигури - Намести од 5

Гарнитура од 5 Moomin бројки вклучува Hemulen, Snork, шмркаат, малку ми и Snufkin. Бројки подвижни раце и да дојде со убав подарок кутија.

Кутија Големина: 3 x 14 x 12 см

Кол

Цена: £ 9,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Семејство фигури - Намести од 5

£ 9,95

Гарнитура од 5 Moomin бројки вклучува Hemulen, Snork, шмркаат, малку ми и Snufkin. Бројки подвижни раце и да дојде со убав подарок кутија.

Кутија Големина: 3 x 14 x 12 см

Moomin Детска T-shirt - Moomin & Snufkin £ 9,99

Moomin Детска T-shirt - Moomin & Snufkin

Moomin Детска T-shirt - Moomin & Snufkin

Дали сте во потрага за вашиот омилен Moomin карактер маица, но не сака да го жртвува удобност? Не гледам подалеку од овој 100% памук "овошје на Разбој" маица. Мека врз твојата кожа но сепак издржлив доволно за секојдневна облека, оваа мета волја изгледа одлично на секоја moomin вентилатор!

Достапни во големини:

H 98 cm

H 104 см

H 116 см

H 128cm

H 140 см

Опции за производот
Кол

Цена: £ 9,99

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Детска T-shirt - Moomin & Snufkin

£ 9,99

Дали сте во потрага за вашиот омилен Moomin карактер маица, но не сака да го жртвува удобност? Не гледам подалеку од овој 100% памук "овошје на Разбој" маица. Мека врз твојата кожа но сепак издржлив доволно за секојдневна облека, оваа мета волја изгледа одлично на секоја moomin вентилатор!

Достапни во големини:

H 98 cm

H 104 см

H 116 см

H 128cm

H 140 см

Moomin Детска T-shirt - Snorkmaiden Rokokoo £ 9,99

Moomin Детска T-shirt - Snorkmaiden Rokokoo

Moomin Детска T-shirt - Snorkmaiden Rokokoo

Дали сте во потрага за вашиот омилен Moomin карактер маица, но не сака да го жртвува удобност? Не гледам подалеку од овој 100% памук "овошје на Разбој" маица. Мека врз твојата кожа но сепак издржлив доволно за секојдневна облека, оваа мета волја изгледа одлично на секоја moomin вентилатор!

Достапни во големини:

H 104 см

H 116 см

H 128cm

H 140 см

H 152 см

Опции за производот
Кол

Цена: £ 9,99

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Детска T-shirt - Snorkmaiden Rokokoo

£ 9,99

Дали сте во потрага за вашиот омилен Moomin карактер маица, но не сака да го жртвува удобност? Не гледам подалеку од овој 100% памук "овошје на Разбој" маица. Мека врз твојата кожа но сепак издржлив доволно за секојдневна облека, оваа мета волја изгледа одлично на секоја moomin вентилатор!

Достапни во големини:

H 104 см

H 116 см

H 128cm

H 140 см

H 152 см

Moomin чевли Бајачка - Moomintroll £ 3,50

Moomin чевли Бајачка - Moomintroll

Moomin чевли Бајачка - Moomintroll

А убава прилог на чевлите!

Големина: прибл 1 x 1 cm

Кол

Цена: £ 3,50

Loading Ажурирање количка ...

Moomin чевли Бајачка - Moomintroll

£ 3,50

А убава прилог на чевлите!

Големина: прибл 1 x 1 cm

Moomin Рачен Дрвени Молив £ 2,99

Moomin Рачен Дрвени Молив

Moomin Рачен Дрвени Молив

Сте биле во потрага за повеќето прекрасен рачно изработени дрвени Moomin Молив? Не гледам понатаму, вие сте пристигнаа на одредено место кои ќе ви овозможи да ја исполни таа (многу специфични) сон :)

Молив сам по себе е 18cm долго.

Карактер H: 4 см

Ве молиме ум цената прикажани за еден молив.

Опции за производот
Кол

Цена: £ 2,99

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Рачен Дрвени Молив

£ 2,99

Сте биле во потрага за повеќето прекрасен рачно изработени дрвени Moomin Молив? Не гледам понатаму, вие сте пристигнаа на одредено место кои ќе ви овозможи да ја исполни таа (многу специфични) сон :)

Молив сам по себе е 18cm долго.

Карактер H: 4 см

Ве молиме ум цената прикажани за еден молив.

Moomin Бол 5,5 " £ 5,95

Moomin Бол 5,5 "

Moomin Бол 5,5 "

Забава за сите малечки за да се поттикне учење и игра.

Дијаметар: 5,5 "

Кол

Цена: £ 5,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Бол 5,5 "

£ 5,95

Забава за сите малечки за да се поттикне учење и игра.

Дијаметар: 5,5 "

Moomin Детски Прибор за јадење Постави - Зимски £ 29,00

Moomin Детски Прибор за јадење Постави - ​​Зимски

Moomin Детски Прибор за јадење Постави - ​​Зимски

На Moomin долина фолк се голема компанија на кафе или трпезариска маса и на вашиот сладолед лажици. Овие привлечен прибор за јадење предмети некако изгледа да се направи сите храна вкус подобро, и да се обезбеди убав теми на разговор, како и.

Moomin прибор за јадење е направен од нерѓосувачки челик со decal Moomin карактери. На децата прибор за јадење е дизајниран и димензионирани за лесна употреба во мали раце. Сите предмети се машина за миење садови доказ.

Трговска марка: Хекман

Дизајнер: Хекман

Факти: Содржи Вечера Вилушка, Вечера нож, Вечера лажица и десерт лажица.

Прибор за јадење, пренос декорирани и направени од 18/10 нерѓосувачки челик.

Машина за миење садови доказ.

Кол: 4 парчиња

Кол

Цена: £ 29,00

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Детски Прибор за јадење Постави - Зимски

£ 29,00

На Moomin долина фолк се голема компанија на кафе или трпезариска маса и на вашиот сладолед лажици. Овие привлечен прибор за јадење предмети некако изгледа да се направи сите храна вкус подобро, и да се обезбеди убав теми на разговор, како и.

Moomin прибор за јадење е направен од нерѓосувачки челик со decal Moomin карактери. На децата прибор за јадење е дизајниран и димензионирани за лесна употреба во мали раце. Сите предмети се машина за миење садови доказ.

Трговска марка: Хекман

Дизајнер: Хекман

Факти: Содржи Вечера Вилушка, Вечера нож, Вечера лажица и десерт лажица.

Прибор за јадење, пренос декорирани и направени од 18/10 нерѓосувачки челик.

Машина за миење садови доказ.

Кол: 4 парчиња

Moomin Бисквити £ 3,50

Moomin Бисквити

Moomin Бисквити

Со вкус на ванила Moomin бисквити вкус вкусни во секоја пригода. Пакетот содржи шест запознаени и сакана личност: Moominmamma, Moominpappa, Snorkmaiden, Moomintroll, Snufkin и Литл Мој.

  • Јадење содржината тежина: 175g
  • Ширина: 94mm
  • Длабочина: 57mm
  • Висина: 160mm

Содржини:
Пченично брашно, шеќер, растително масло (канола, дланка), пченица скроб, сол, подигање на агенти (Е500, Е450), арома. Може да содржи траги од млеко и јајца.
Не содржи соја, Не содржи ореви / бадеми. Не содржи желатин (свињи потекло состојки)

Кол

Цена: £ 3,50

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Бисквити

£ 3,50

Со вкус на ванила Moomin бисквити вкус вкусни во секоја пригода. Пакетот содржи шест запознаени и сакана личност: Moominmamma, Moominpappa, Snorkmaiden, Moomintroll, Snufkin и Литл Мој.

  • Јадење содржината тежина: 175g
  • Ширина: 94mm
  • Длабочина: 57mm
  • Висина: 160mm

Содржини:
Пченично брашно, шеќер, растително масло (канола, дланка), пченица скроб, сол, подигање на агенти (Е500, Е450), арома. Може да содржи траги од млеко и јајца.
Не содржи соја, Не содржи ореви / бадеми. Не содржи желатин (свињи потекло состојки)

Moomin Слатки кутија за подароци £ 12,00

Moomin Слатки кутија за подароци

Moomin Слатки кутија за подароци

Прекрасно Moomin тематските подарок кутија џем-спакувани полн со Moomin близалки, Тасев биле, гуми за џвакање и чоколади!

Произведен во Финска

Опции за производот
Кол

Цена: £ 12,00

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Слатки кутија за подароци

£ 12,00

Прекрасно Moomin тематските подарок кутија џем-спакувани полн со Moomin близалки, Тасев биле, гуми за џвакање и чоколади!

Произведен во Финска

Кој што прави игра £ 7,95

Кој што прави игра

Кој што прави игра

Оваа мала игра стимулира детето моторна вештини, додека наоѓање кој што прави во Moominvalley! Научат и да се забавуваат со Moomin загатки!

Загатка големина: 18 × 10 cm, кутија: 19.5x12x3 см

Препорачува Години: 2 +

Кол

Цена: £ 7,95

Loading Ажурирање количка ...

Кој што прави игра

£ 7,95

Оваа мала игра стимулира детето моторна вештини, додека наоѓање кој што прави во Moominvalley! Научат и да се забавуваат со Moomin загатки!

Загатка големина: 18 × 10 cm, кутија: 19.5x12x3 см

Препорачува Години: 2 +

Moomin будилник со камбани - Пријателите £ 15,00

Moomin будилник со камбани - Пријателите

Moomin будилник со камбани - Пријателите

Будам со Moomins! Ретро стил будилникот со камбани и прекрасна Moomin Пријатели графички.

Големина: 8 см дијаметар.
Батерија: 2 x AAA

Кол

Цена: £ 15,00

Moomin будилник со камбани - Пријателите

£ 15,00

Будам со Moomins! Ретро стил будилникот со камбани и прекрасна Moomin Пријатели графички.

Големина: 8 см дијаметар.
Батерија: 2 x AAA

Редење коцки £ 19,95

Редење коцки

Редење коцки

Додека си играат со коцки со симпатична Moomin фигури вашето дете ќе се развие координација и моторни вештини и исто така учат за мерења, геометрија и броеви 1-10. Ако детето користи коцка од пакувањето, од една страна на коцки редење станува висина мерка 0-100cm.

Препорачува Возраст: 12 месеци +

Кол

Цена: £ 19,95

Loading Ажурирање количка ...

Редење коцки

£ 19,95

Додека си играат со коцки со симпатична Moomin фигури вашето дете ќе се развие координација и моторни вештини и исто така учат за мерења, геометрија и броеви 1-10. Ако детето користи коцка од пакувањето, од една страна на коцки редење станува висина мерка 0-100cm.

Препорачува Возраст: 12 месеци +

Мека игра топка £ 4,95

Мека игра топка

Мека игра топка

Симпатична Moomin мека игра топка. Забава за сите малечки за да се поттикне учење и игра со Moomins.

Големина: дијаметар 10 см

Кол

Цена: £ 4,95

Мека игра топка

£ 4,95

Симпатична Moomin мека игра топка. Забава за сите малечки за да се поттикне учење и игра со Moomins.

Големина: дијаметар 10 см

Moomintroll кадифен - големи (Moomin Магазин ексклузивен) £ 24,99

Moomintroll кадифен - големи (Moomin Магазин ексклузивен)

Moomintroll кадифен - големи (Moomin Магазин ексклузивен)

Ексклузивно на Moomin Магазин.

Овој прекрасен седи 13inch кадифен Moomin е совршен за било кој возрасен или дете кое има љубов на симпатична ликови од Moominvalley. Со супер меки бело крзно и симпатична меки опашка оваа Moomin ќе поднесе жалба на својата внатрешна дете. Оваа играчка има перат површина и е погодна за сите возрасни групи.

Висина: 32cm

Кол

Цена: £ 24,99

Loading Ажурирање количка ...

Moomintroll кадифен - големи (Moomin Магазин ексклузивен)

£ 24,99

Ексклузивно на Moomin Магазин.

Овој прекрасен седи 13inch кадифен Moomin е совршен за било кој возрасен или дете кое има љубов на симпатична ликови од Moominvalley. Со супер меки бело крзно и симпатична меки опашка оваа Moomin ќе поднесе жалба на својата внатрешна дете. Оваа играчка има перат површина и е погодна за сите возрасни групи.

Висина: 32cm

Направете-А-Wish Moomin е Броење Книга £ 12,99

Направете-А-Wish Moomin е Броење Книга

Направете-А-Wish Moomin е Броење Книга

"Стар светлина, ѕвезда светла, смета и сакаат на ѕвездите вечерва. . ". Еден поспана броење книга со кој се римува текст во кој Moomintroll и неговите пријатели за да плени мали деца како тие сметаат од 10 светли ѕвезди да се раздени! Здрав одбор книга, 204 x 263mmn, во кој боја, илустрирани пластични копчиња кои се намалуваат во број еден по еден, страница по страница

Големина: 263 x 204mm

Страници: 24

Објавено: Октомври 4, 2012 година

Издавач : P uffin

Кол

Цена: £ 12,99

Loading Ажурирање количка ...

Направете-А-Wish Moomin е Броење Книга

£ 12,99

"Стар светлина, ѕвезда светла, смета и сакаат на ѕвездите вечерва. . ". Еден поспана броење книга со кој се римува текст во кој Moomintroll и неговите пријатели за да плени мали деца како тие сметаат од 10 светли ѕвезди да се раздени! Здрав одбор книга, 204 x 263mmn, во кој боја, илустрирани пластични копчиња кои се намалуваат во број еден по еден, страница по страница

Големина: 263 x 204mm

Страници: 24

Објавено: Октомври 4, 2012 година

Издавач : P uffin

Moomin Мала кабриолет Книга £ 4,99

Moomin Мала кабриолет Книга

Moomin Мала кабриолет Книга

Прикачите мала кабриолет книга Moomin да вашиот кабриолет, колиба или високо столче и да ги преземат Moomins насекаде со вас! Своите тешки одбор страници и монтажни лента и клип направи оваа мала табла книга само за малите во движење. Ова е најновата прилог на зашеметување новата палета на децата од предучилишна наслови за семејството Moomin и нивните пријатели.

Големина: 90 x 90mm

Страници: 12

Објавено: Септември 2, 2010

Издавач : P uffin

Кол

Цена: £ 4,99

Moomin Мала кабриолет Книга

£ 4,99

Прикачите мала кабриолет книга Moomin да вашиот кабриолет, колиба или високо столче и да ги преземат Moomins насекаде со вас! Своите тешки одбор страници и монтажни лента и клип направи оваа мала табла книга само за малите во движење. Ова е најновата прилог на зашеметување новата палета на децата од предучилишна наслови за семејството Moomin и нивните пријатели.

Големина: 90 x 90mm

Страници: 12

Објавено: Септември 2, 2010

Издавач : P uffin

Moomin Мала книга на броеви £ 5,99

Moomin Мала книга на броеви

Moomin Мала книга на броеви

Еден Moomin, две дрва, три чадори, четири облаците. . . Број заедно со Moomintroll целиот пат од една до десет, и пошироко. А придружник волумен toMoomin Мала книга на зборови, ова буци малку одбор книга е само правото за мали раце и рано учење - и има многу Moomin магија на патот.

Големина: 148 x 179mm

Страници: 16

Објавено: Јули 1, 2010

Издавач : P uffin

Кол

Цена: £ 5,99

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Мала книга на броеви

£ 5,99

Еден Moomin, две дрва, три чадори, четири облаците. . . Број заедно со Moomintroll целиот пат од една до десет, и пошироко. А придружник волумен toMoomin Мала книга на зборови, ова буци малку одбор книга е само правото за мали раце и рано учење - и има многу Moomin магија на патот.

Големина: 148 x 179mm

Страници: 16

Објавено: Јули 1, 2010

Издавач : P uffin

Moomin и морето загатка £ 14,95

Moomin и морето загатка

Moomin и морето загатка

На загатки се добри и доаѓаат во украсни кутии, кои ќе изгледаат убаво во продавниците и не само во детски соби. На загатки се направени со екстра дебели парчиња со збогатена назад, која може да се избриша со влажна крпа. На загатки се прилагодени за деца на возраст од 3, 4 и 5.

Загатка големина: 42x32cm

Кутија производ големина: 27x25x6, 4 см

36 парчиња

Препорачаната возраст: 3 +

Кол

Цена: £ 14,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin и морето загатка

£ 14,95

На загатки се добри и доаѓаат во украсни кутии, кои ќе изгледаат убаво во продавниците и не само во детски соби. На загатки се направени со екстра дебели парчиња со збогатена назад, која може да се избриша со влажна крпа. На загатки се прилагодени за деца на возраст од 3, 4 и 5.

Загатка големина: 42x32cm

Кутија производ големина: 27x25x6, 4 см

36 парчиња

Препорачаната возраст: 3 +

Меморија игра £ 14,95

Меморија игра

Меморија игра

Научат и да се забавуваат со Moomin меморија игра!

Кутија со 36 парчиња, Мозаик големина: 42 × 32 cm, кутија: 17.5x30x6.4 см

Препорачува Возраст: 3 +

Кол

Цена: £ 14,95

Loading Ажурирање количка ...

Меморија игра

£ 14,95

Научат и да се забавуваат со Moomin меморија игра!

Кутија со 36 парчиња, Мозаик големина: 42 × 32 cm, кутија: 17.5x30x6.4 см

Препорачува Возраст: 3 +

Loading Ажурирање ...
Страници: 1 2 Следна> Последно »