Moomin Детски Престилка - Пинк

£ 14,99

Привремено надвор од акциите

Направени од прилично розова oilcloth, се печатени со ликот на Snorkmaiden стои до роза грмушка, со ружа во косата, сите на белиот цветни позадина.

Големина: H41 x W38cm (околу врат не се вклучени)

Погоден за деца на возраст од 3-6 години.

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>