Производи Страна

Moomins Фигури - Намести од 3 (девојки) £ 12,00

Moomins Фигури - Намести од 3 (девојки)

Moomins Фигури - Намести од 3 (девојки)

Намести од 3 Moomins бројки вклучува Moominmamma, Snorkmaiden и Литл Мој. Личности имаат подвижни раце и доаѓа во еден убав подарок кутија.

Кутија Големина: 5 х 14,2 х 19,2 см

(На сликата прикажана без кутија)

Кол

Цена: £ 12,00

Loading Ажурирање количка ...

Moomins Фигури - Намести од 3 (девојки)

£ 12,00

Намести од 3 Moomins бројки вклучува Moominmamma, Snorkmaiden и Литл Мој. Личности имаат подвижни раце и доаѓа во еден убав подарок кутија.

Кутија Големина: 5 х 14,2 х 19,2 см

(На сликата прикажана без кутија)

Moomins Фигури - Намести од 3 (Момци) £ 12,00

Moomins Фигури - Намести од 3 (Момци)

Moomins Фигури - Намести од 3 (Момци)

Намести од 3 Moomins бројки вклучува Moomintroll, Moominpappa и Snufkin. Бројки подвижна рака и доаѓа во убав подарок кутија.

Кутија Големина: 5 х 14,2 х 19,2 см

Кол

Цена: £ 12,00

Loading Ажурирање количка ...

Moomins Фигури - Намести од 3 (Момци)

£ 12,00

Намести од 3 Moomins бројки вклучува Moomintroll, Moominpappa и Snufkin. Бројки подвижна рака и доаѓа во убав подарок кутија.

Кутија Големина: 5 х 14,2 х 19,2 см

Мал свет Магнет - Дрво £ 5,75

Мал свет Магнет - Дрво

Мал свет Магнет - Дрво

Кои ги сакаме овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлување до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Кол

Цена: £ 5,75

Loading Ажурирање количка ...

Мал свет Магнет - Дрво

£ 5,75

Кои ги сакаме овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлување до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Мал свет Магнет - Moominmamma £ 5,75

Мал свет Магнет - Moominmamma

Мал свет Магнет - Moominmamma

Кои ги сакаме овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлување до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Кол

Цена: £ 5,75

Loading Ажурирање количка ...

Мал свет Магнет - Moominmamma

£ 5,75

Кои ги сакаме овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлување до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Moomin Hitch Шише £ 9,50

Moomin Hitch Шише

Moomin Hitch Шише

Сега можете да престанат да купуваат флаширана вода за да заштедат пари и животната средина, со Хидратација Moomin шишиња. Ова шише е целосно refillable и еднократно, така да не ќе мора да се задржи за купување флаширана вода само да се фрли на пластично шише надвор, и има дури и метал прицврстувач прилог на капакот, па можете да накуцване до вашиот велосипед, торба или ранец.

Достапен во сина или розова.

Опции за производот
Кол

Цена: £ 9,50

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Hitch Шише

£ 9,50

Сега можете да престанат да купуваат флаширана вода за да заштедат пари и животната средина, со Хидратација Moomin шишиња. Ова шише е целосно refillable и еднократно, така да не ќе мора да се задржи за купување флаширана вода само да се фрли на пластично шише надвор, и има дури и метал прицврстувач прилог на капакот, па можете да накуцване до вашиот велосипед, торба или ранец.

Достапен во сина или розова.

Moomin Силиконска грабител (бела) £ 9,95

Moomin Силиконска грабител (бела)

Moomin Силиконска грабител (бела)

Овој силиконски Moomin грабител штити рацете, а земајќи храна во и надвор од рерна. Тоа го прави лесен за укинување на топла садови, чинии, и садови од печка или микробранова печка.

Големина: 2 x 31 x 18 см

Кол

Цена: £ 9,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Силиконска грабител (бела)

£ 9,95

Овој силиконски Moomin грабител штити рацете, а земајќи храна во и надвор од рерна. Тоа го прави лесен за укинување на топла садови, чинии, и садови од печка или микробранова печка.

Големина: 2 x 31 x 18 см

Moomin акрилни tumblers (Намести од 4) £ 14,95

Moomin акрилни tumblers (Намести од 4)

Moomin акрилни tumblers (Намести од 4)

Служел во овие Moomin tumblers, сок или млеко станува посебна третираат! Акрилни ги прави прифатлива и лесно да се грижи за - нема скршено стакло да се грижите.

Сет од 4 акрилик tumblers.

H: 11 cm x Диа: 7.5cm

Кол

Цена: £ 14,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin акрилни tumblers (Намести од 4)

£ 14,95

Служел во овие Moomin tumblers, сок или млеко станува посебна третираат! Акрилни ги прави прифатлива и лесно да се грижи за - нема скршено стакло да се грижите.

Сет од 4 акрилик tumblers.

H: 11 cm x Диа: 7.5cm

Moomin Мини Силиконска шпатула - розова / сина £ 3,95

Moomin Мини Силиконска шпатула - розова / сина

Moomin Мини Силиконска шпатула - розова / сина

Ова Moomin мини силиконски шпатула е совршен за ширење, шлаг, мешање на мали количини, како и стружење надвор од тегли.

Достапни во розово (Snorkmaiden) или сина (Moomintroll)

H: 21cm

Опции за производот
Кол

Цена: £ 3,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Мини Силиконска шпатула - розова / сина

£ 3,95

Ова Moomin мини силиконски шпатула е совршен за ширење, шлаг, мешање на мали количини, како и стружење надвор од тегли.

Достапни во розово (Snorkmaiden) или сина (Moomintroll)

H: 21cm

Moomin Мини Силиконска шпатула - бела / црвена £ 3,95

Moomin Мини Силиконска шпатула - бела / црвена

Moomin Мини Силиконска шпатула - бела / црвена

Ова Moomin мини силиконски шпатула е совршен за ширење, шлаг, мешање на мали количини, како и стружење надвор од тегли.

Достапен во бела (малку Мој) или црвена (Moomintroll)

H: 21cm

Опции за производот
Кол

Цена: £ 3,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Мини Силиконска шпатула - бела / црвена

£ 3,95

Ова Moomin мини силиконски шпатула е совршен за ширење, шлаг, мешање на мали количини, како и стружење надвор од тегли.

Достапен во бела (малку Мој) или црвена (Moomintroll)

H: 21cm

Мал свет Магнет - Moominpappa £ 5,75

Мал свет Магнет - Moominpappa

Мал свет Магнет - Moominpappa

Кои ги сакаме овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлување до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Кол

Цена: £ 5,75

Loading Ажурирање количка ...

Мал свет Магнет - Moominpappa

£ 5,75

Кои ги сакаме овие moomin мини светот магнети, совршен за осветлување до фрижидер!

Направени од метал

Големина: 6 x 6,5 см

Moomin Семејство Фигури - Сет од 4 £ 9,95

Moomin Семејство Фигури - Сет од 4

Moomin Семејство Фигури - Сет од 4

Сет од 4 Moomin бројки вклучува Moomintroll, Snorkmaiden, Moominmamma и Moominpappa. Личности имаат подвижни раце и да дојде со убав подарок кутија.

Кутија Големина: 3 x 14 x 12 см

Кол

Цена: £ 9,95

Loading Ажурирање количка ...

Moomin Семејство Фигури - Сет од 4

£ 9,95

Сет од 4 Moomin бројки вклучува Moomintroll, Snorkmaiden, Moominmamma и Moominpappa. Личности имаат подвижни раце и да дојде со убав подарок кутија.

Кутија Големина: 3 x 14 x 12 см

Ротари tealight носителот на - Семејство £ 9,95

Ротари tealight носителот на - Семејство

Ротари tealight носителот на - Семејство

Ова Ротари candleholder со Moomins Семејство буди спомени од детството! На врвот на носителот врти со топлината на осветлена свеќа. Свеќа вклучени и спакувани во атрактивна кутија.

Големина: 16,5 x 6,5 см

Материјал: метал

Кол

Цена: £ 9,95

Ротари tealight носителот на - Семејство

£ 9,95

Ова Ротари candleholder со Moomins Семејство буди спомени од детството! На врвот на носителот врти со топлината на осветлена свеќа. Свеќа вклучени и спакувани во атрактивна кутија.

Големина: 16,5 x 6,5 см

Материјал: метал

Плажа детето Прибор за јадење Постави £ 19,00

Плажа детето Прибор за јадење Постави

Плажа детето Прибор за јадење Постави

Moomin прибор за јадење за деца направи секој оброк забава авантура. Moomintroll, Moominmum, Moomindad и Литл Мојата благодат на прибор за јадење. На Moomin прибор за јадење сет е дизајниран за мали корисници. Тие седат и во раката на детето и се вклопуваат убаво во мала уста. Децата ќе биде воодушевен да се најде tablesetting со прибор за јадење кој се купени посебно за нив.

Трговски марки
Хекман

Дизајнер
Хекман

Факти
Содржи Вечера Вилушка, Вечера нож, Вечера Лажица и десерт лажица. Прибор за јадење, пренос украсени и направени од 18/10 нерѓосувачки челик. Машина за миење садови доказ.

Кол
4 парчиња

Дополнителни информации
Натпревари и со Арабија Moomin чаши и чинии

Кол

Цена: £ 19,00

Loading Ажурирање количка ...

Плажа детето Прибор за јадење Постави

£ 19,00

Moomin прибор за јадење за деца направи секој оброк забава авантура. Moomintroll, Moominmum, Moomindad и Литл Мојата благодат на прибор за јадење. На Moomin прибор за јадење сет е дизајниран за мали корисници. Тие седат и во раката на детето и се вклопуваат убаво во мала уста. Децата ќе биде воодушевен да се најде tablesetting со прибор за јадење кој се купени посебно за нив.

Трговски марки
Хекман

Дизајнер
Хекман

Факти
Содржи Вечера Вилушка, Вечера нож, Вечера Лажица и десерт лажица. Прибор за јадење, пренос украсени и направени од 18/10 нерѓосувачки челик. Машина за миење садови доказ.

Кол
4 парчиња

Дополнителни информации
Натпревари и со Арабија Moomin чаши и чинии

Емајл кригла - Limited Edition 2013 £ 18,50

Емајл кригла - Limited Edition 2013

Емајл кригла - Limited Edition 2013

Ексклузивни до продавница Moomin!

Емајл плаќа кригла од Muurla. А совршен подарок за секој кој сака Moomin. На harmonial графички дизајн вклучува стилски детали и пастелни бои. Комбинирање на старите со нови, овој нов материјал со традиционалните и чудат карактери, дава овие чаши вистински напнат чувствувам.

Големината на кригла е 3 дл.

Кол

Цена: £ 18,50

Емајл кригла - Limited Edition 2013

£ 18,50

Ексклузивни до продавница Moomin!

Емајл плаќа кригла од Muurla. А совршен подарок за секој кој сака Moomin. На harmonial графички дизајн вклучува стилски детали и пастелни бои. Комбинирање на старите со нови, овој нов материјал со традиционалните и чудат карактери, дава овие чаши вистински напнат чувствувам.

Големината на кригла е 3 дл.

Обележувач - Moomintroll £ 4,25

Обележувач - Moomintroll

Обележувач - Moomintroll

Moomintroll обележувач.

Направени од метал.

Големина: 4 x 7.5cm

Кол

Цена: £ 4,25

Обележувач - Moomintroll

£ 4,25

Moomintroll обележувач.

Направени од метал.

Големина: 4 x 7.5cm

Обележувач - Moomin Семејство £ 4,25

Обележувач - Moomin Семејство

Обележувач - Moomin Семејство

Moomin Семејство Обележувач

Направени од метал

Големина: 4 x 7.5cm

Кол

Цена: £ 4,25

Обележувач - Moomin Семејство

£ 4,25

Moomin Семејство Обележувач

Направени од метал

Големина: 4 x 7.5cm

Loading Ажурирање ...