Шумски торба

£ 44,99

Привремено надвор од акциите

Оваа прекрасна торба е совршен додаток за секој Moomin вентилатор, без разлика дали тие си дете читање на стрипови за прв пат или тинејџер или возрасни кои ги читаат на свој детството. Тоа е само право големина за училиште или универзитет книги, или дури и само за полагање шопинг со вас. Тоа е sttyled да изгледа како традиционален торба, заврши со оштетените ремени (кои се всушност магнетни куќишта за погодност) и кафена кожа. Кесата карактеристики Moomintroll и неговото семејство, како и убава цветни и памучен ткаенина на карета дезени.

Внатре, торбата има архивиран џеб за мали или вредни предмети, како и отворен џеб, и два кадифен приврзоци се во прилог на предниот дел на торба.

Големина: 35 x 25cm, рака е 43cm долго.

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>