Kalendari Moomin Family 2014

£ 8,95 Add To Cart

Kalendari Moomin Family 2014

Emërimet, jubileve, partitë dhe ditëlindjet ... mbajnë gjurmët e saj të gjithë me këtë organizatori i gjerë familjar. Me pesë kolona ka vend për të gjithë familjen. Featuring ilustrime bukur prekëse ngjyra e personazheve shumë të dashur Moomin, çdo muaj do të keni qeshur me habi në botën magjike të Moominvalley.

Përmasat: 30 x 30 cm

ISBN: 9780857757524

12 faqe

Sasi

Çmimi: £ 8,95

Loading Përditësimi karrocë ...

Kalendari Moomin Family 2014

£ 8,95

Emërimet, jubileve, partitë dhe ditëlindjet ... mbajnë gjurmët e saj të gjithë me këtë organizatori i gjerë familjar. Me pesë kolona ka vend për të gjithë familjen. Featuring ilustrime bukur prekëse ngjyra e personazheve shumë të dashur Moomin, çdo muaj do të keni qeshur me habi në botën magjike të Moominvalley.

Përmasat: 30 x 30 cm

ISBN: 9780857757524

12 faqe

Emërimet, jubileve, partitë dhe ditëlindjet ... mbajnë gjurmët e saj të gjithë me këtë organizatori i gjerë familjar. Me pesë kolona ka vend për të gjithë familjen. Featuring ilustrime bukur prekëse ngjyra e personazheve shumë të dashur Moomin, çdo muaj do të keni qeshur me habi në botën magjike të Moominvalley.

Përmasat: 30 x 30 cm

ISBN: 9780857757524

12 faqe

Shkruani një Shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>