Snorkmaiden Enameled mbajtëse çelësash

£ 6,50

Përkohësisht nga të aksioneve

Snorkmaiden enameled organizues me lule rozë dhe Moomin tag. Ju duhet të vërtetë të mendojë për blerjen e organizues Moomintroll të accompanyhim pasi të dy janë të dashuruar pandashme dhe si i tillë nuk duhet të jetë larg.

Snorkmaiden Size: përafërsisht 6.5cm

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>