Woodland Washbag £ 22,50

Woodland Washbag

Woodland Washbag

Një washbag thjesht i mrekullueshëm që do të kënaqem çdo tifoz Moomin. Njëra anë e qese është lëkurë faux dhe është fotografuar me Moomins në pyjore dhe në anën tjetër është një pëlhurë e stampuar e gjelbër dhe blu dizajn lules. Ajo është qëndisur dhe appliqued.

Përmasat: 30 x 22 x 10cm

Sasi

Çmimi: 22,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Woodland Washbag

£ 22,50

Një washbag thjesht i mrekullueshëm që do të kënaqem çdo tifoz Moomin. Njëra anë e qese është lëkurë faux dhe është fotografuar me Moomins në pyjore dhe në anën tjetër është një pëlhurë e stampuar e gjelbër dhe blu dizajn lules. Ajo është qëndisur dhe appliqued.

Përmasat: 30 x 22 x 10cm

Set Beach fëmijës së takëm £ 19,00

Set Beach fëmijës së takëm

Set Beach fëmijës së takëm

Takëm Moomin për fëmijët të bëjnë çdo vakt një aventurë fun. Moomintroll, Moominmum, Moomindad dhe hiri My Little takëm. Vendosur takëm Moomin ka qenë e projektuar për përdoruesit e vegjël. Ata ulen edhe në dorën e fëmijës dhe të përshtaten mirë në një gojë të vogël. Fëmijët do të jetë i kënaqur për të gjetur një tablesetting me takëm që është blerë enkas për ta.

Tipar dallues
Hackman

Projektues
Hackman

Fakte
Përmbajnë darkë pirun, thikë, lugë Dinner Darka dhe lugë ëmbëlsirë. , Takëm transferimi dekoruar dhe i bëri prej 18/10 çelik inox. Prova Pjatalarëse.

Sasi
4 copë

Info shtesë
Ndeshjet e mirë me kriklla Saudite Moomin dhe pllaka

Sasi

Çmimi: 19,00 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Set Beach fëmijës së takëm

£ 19,00

Takëm Moomin për fëmijët të bëjnë çdo vakt një aventurë fun. Moomintroll, Moominmum, Moomindad dhe hiri My Little takëm. Vendosur takëm Moomin ka qenë e projektuar për përdoruesit e vegjël. Ata ulen edhe në dorën e fëmijës dhe të përshtaten mirë në një gojë të vogël. Fëmijët do të jetë i kënaqur për të gjetur një tablesetting me takëm që është blerë enkas për ta.

Tipar dallues
Hackman

Projektues
Hackman

Fakte
Përmbajnë darkë pirun, thikë, lugë Dinner Darka dhe lugë ëmbëlsirë. , Takëm transferimi dekoruar dhe i bëri prej 18/10 çelik inox. Prova Pjatalarëse.

Sasi
4 copë

Info shtesë
Ndeshjet e mirë me kriklla Saudite Moomin dhe pllaka

Woodland Wallet £ 22,50

Woodland Wallet

Woodland Wallet

Kjo veçori adorable portofolin Moomintroll dhe Snorkmaiden jashtë për një shëtitje nëpër lule në një ditë vere në anën e pasme, dhe një xhep kafe me mbylljen e shtrëngoj në front. Ajo gjithashtu ka një model të bukur stampuar si një organizues lule mbi ZIP Code. Brenda, ka shumë hapësira për kartat e kreditit, si dhe një xhep zipped për ndryshim.

Size: 11 x 20cm

Sasi

Çmimi: 22,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Woodland Wallet

£ 22,50

Kjo veçori adorable portofolin Moomintroll dhe Snorkmaiden jashtë për një shëtitje nëpër lule në një ditë vere në anën e pasme, dhe një xhep kafe me mbylljen e shtrëngoj në front. Ajo gjithashtu ka një model të bukur stampuar si një organizues lule mbi ZIP Code. Brenda, ka shumë hapësira për kartat e kreditit, si dhe një xhep zipped për ndryshim.

Size: 11 x 20cm

Woodland çantë £ 44,99

Woodland çantë

Woodland çantë

Kjo qese sup bukuroshe është accessory përsosur për çdo tifoz Moomin, nëse ata janë një fëmijë lexuar komike për herë të parë apo një adoleshent apo i rritur që lexoni ato në fëmijërinë e tyre. Është vetëm madhësinë e duhur për shkollë apo universitet librave, apo edhe vetëm për marrjen pazar me ty. Ajo është sttyled të duket si një çantë tradicionale, të kompletuar me Shiritin buckled (Kjo në të vërtetë janë mbylljet magnetike për lehtësi) dhe lëkurë ngjyrë kafe. Qese karakteristika Moomintroll dhe familjen e tij si dhe modelet goxha lules dhe pëlhurë e stampuar.

Brenda, qese ka një xhep zipped për objekte të vogla apo të vlefshme, si dhe një xhep të hapur, dhe dy mbajtëse çelësash, prej pelushi janë të bashkangjitur në frontin e qese.

Size: 35 x 25cm, 43cm e gjatë rrip është.

Sasi

Çmimi: 44,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Woodland çantë

£ 44,99

Kjo qese sup bukuroshe është accessory përsosur për çdo tifoz Moomin, nëse ata janë një fëmijë lexuar komike për herë të parë apo një adoleshent apo i rritur që lexoni ato në fëmijërinë e tyre. Është vetëm madhësinë e duhur për shkollë apo universitet librave, apo edhe vetëm për marrjen pazar me ty. Ajo është sttyled të duket si një çantë tradicionale, të kompletuar me Shiritin buckled (Kjo në të vërtetë janë mbylljet magnetike për lehtësi) dhe lëkurë ngjyrë kafe. Qese karakteristika Moomintroll dhe familjen e tij si dhe modelet goxha lules dhe pëlhurë e stampuar.

Brenda, qese ka një xhep zipped për objekte të vogla apo të vlefshme, si dhe një xhep të hapur, dhe dy mbajtëse çelësash, prej pelushi janë të bashkangjitur në frontin e qese.

Size: 35 x 25cm, 43cm e gjatë rrip është.

Çantë Woodland £ 14,99

Çantë Woodland

Çantë Woodland

Çantë Moomin me dizajn Woodland. Features çantë shtrëngim duarsh me Moomin shtyp pyjore varg në para dhe prapa. Rreshtim Yellow stripy. Përdorni për monedha, shënime palosur dhe kartat.

Matjet: 13 x 13 x 6cm

Sasi

Çmimi: 14,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Çantë Woodland

£ 14,99

Çantë Moomin me dizajn Woodland. Features çantë shtrëngim duarsh me Moomin shtyp pyjore varg në para dhe prapa. Rreshtim Yellow stripy. Përdorni për monedha, shënime palosur dhe kartat.

Matjet: 13 x 13 x 6cm

Qese Woodland Natës £ 62,99

Qese Woodland Natës

Qese Woodland Natës

Çfarë një ide dhuratë e dobishëm për çdo grua apo vajzë apo trajtojnë për veten tuaj. Kjo qese fabulously detajuar brenda natës me Moomin Woodland dizajn është madhësia e përkryer për të gjithë që është e nevojshme për të shkuar në atë për gjatë natës ose një ditë jashtë apo edhe një fundjavë të gjatë. Ajo ka compartments shumë kështu që ju mund të ndjehen dhe të organizohet.

 • rreshtuan plotësisht me xhep zip & xhepa telefonit brenda
 • Gjerë 50cm x 30cm x cilësi të lartë përafërsisht 13cm të thellë
Sasi

Çmimi: 62,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Qese Woodland Natës

£ 62,99

Çfarë një ide dhuratë e dobishëm për çdo grua apo vajzë apo trajtojnë për veten tuaj. Kjo qese fabulously detajuar brenda natës me Moomin Woodland dizajn është madhësia e përkryer për të gjithë që është e nevojshme për të shkuar në atë për gjatë natës ose një ditë jashtë apo edhe një fundjavë të gjatë. Ajo ka compartments shumë kështu që ju mund të ndjehen dhe të organizohet.

 • rreshtuan plotësisht me xhep zip & xhepa telefonit brenda
 • Gjerë 50cm x 30cm x cilësi të lartë përafërsisht 13cm të thellë
Woodland Mini çantë £ 27,50

Woodland Mini çantë

Woodland Mini çantë

Kjo çantë mini është accessory përsosur për çdo tifoz Moomin, nëse ata janë një fëmijë lexuar komike për herë të parë apo një adoleshent apo i rritur që lexoni ato në fëmijërinë e tyre. Vetëquajtur të duket si një çantë tradicionale, të plotë me Shiritin buckled (Kjo në të vërtetë janë mbylljet magnetike për lehtësi) dhe lëkurë ngjyrë kafe, ajo përmban Moomintroll dhe familjen e tij si dhe modelet goxha lules dhe pëlhurë e stampuar.

Brenda, qese ka një xhep zipped për objekte të vogla apo të vlefshme, dhe dy mbajtëse çelësash, prej pelushi bashkangjitur shiritat e qese të bëjë një kontakt lezetshëm përfunduar.

Size: 20 x 18cm

Sasi

Çmimi: 27,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Woodland Mini çantë

£ 27,50

Kjo çantë mini është accessory përsosur për çdo tifoz Moomin, nëse ata janë një fëmijë lexuar komike për herë të parë apo një adoleshent apo i rritur që lexoni ato në fëmijërinë e tyre. Vetëquajtur të duket si një çantë tradicionale, të plotë me Shiritin buckled (Kjo në të vërtetë janë mbylljet magnetike për lehtësi) dhe lëkurë ngjyrë kafe, ajo përmban Moomintroll dhe familjen e tij si dhe modelet goxha lules dhe pëlhurë e stampuar.

Brenda, qese ka një xhep zipped për objekte të vogla apo të vlefshme, dhe dy mbajtëse çelësash, prej pelushi bashkangjitur shiritat e qese të bëjë një kontakt lezetshëm përfunduar.

Size: 20 x 18cm

Woodland Make Up Bag £ 19,99

Woodland Make Up Bag

Woodland Make Up Bag

Featuring një diellin shumëngjyrëshe dhe të qëndisura, pëlhurë e stampuar, një Moomintroll bukur fjetur në pjesën e përparme dhe një rresht të lule e bukur pak me tjetrin diell në anën e pasme. Qese është bërë nga lëkurë-Shiko PVC dhe përmban një shtrëngoj me sustë magnetike dhe ZIP një bit për të mbajtur të sigurt tuaj dhe bobs.

Brenda e qese është veshur me pëlhurë të verdhë me shirita dhe zip kryesor ka një bukuri të madhe lule e bashkangjitur.

Size: 19 x 16 cm

Sasi

Çmimi: 19,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Woodland Make Up Bag

£ 19,99

Featuring një diellin shumëngjyrëshe dhe të qëndisura, pëlhurë e stampuar, një Moomintroll bukur fjetur në pjesën e përparme dhe një rresht të lule e bukur pak me tjetrin diell në anën e pasme. Qese është bërë nga lëkurë-Shiko PVC dhe përmban një shtrëngoj me sustë magnetike dhe ZIP një bit për të mbajtur të sigurt tuaj dhe bobs.

Brenda e qese është veshur me pëlhurë të verdhë me shirita dhe zip kryesor ka një bukuri të madhe lule e bashkangjitur.

Size: 19 x 16 cm

Mëngë Woodland Laptop £ 22,00

Mëngë Woodland Laptop

Mëngë Woodland Laptop

Kjo mëngë të bukur laptop do të mbani kompjuterin tuaj të sigurt nga çdo gunga dhe gërvishtjet shkak të kualitetit të lartë ndërtimin e saj neoprene.

Mëngë përmban një mbyllje zip dhe një gjithë-mbi, pyjore-themed shtypura të karaktereve të dashurve shumë Tove Jansson e Moomin. Ajo është projektuar për të përshtaten çdo laptop deri në 13 "dhe është e përkryer për një tifoz Moomin e çdo moshe.

Size: L 34cm x 26cm H

Sasi

Çmimi: 22,00 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Mëngë Woodland Laptop

£ 22,00

Kjo mëngë të bukur laptop do të mbani kompjuterin tuaj të sigurt nga çdo gunga dhe gërvishtjet shkak të kualitetit të lartë ndërtimin e saj neoprene.

Mëngë përmban një mbyllje zip dhe një gjithë-mbi, pyjore-themed shtypura të karaktereve të dashurve shumë Tove Jansson e Moomin. Ajo është projektuar për të përshtaten çdo laptop deri në 13 "dhe është e përkryer për një tifoz Moomin e çdo moshe.

Size: L 34cm x 26cm H

Balonë Woodland £ 14,00

Balonë Woodland

Balonë Woodland

Kjo veçori i lezetshëm faqore Moomintroll, Snorkmaiden, Moominmamma dhe Moominpappa jashtë për një shëtitje në pyll në një ditë vere. Lule bukur dhe kapakut të kuq me të vërtetë shndrit balonë, duke krijuar një accessory që do të bëjë një dhuratë të bukur për çdo tifoz Moomin.

Mund të mbajë 500ml

Sasi

Çmimi: 14,00 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Balonë Woodland

£ 14,00

Kjo veçori i lezetshëm faqore Moomintroll, Snorkmaiden, Moominmamma dhe Moominpappa jashtë për një shëtitje në pyll në një ditë vere. Lule bukur dhe kapakut të kuq me të vërtetë shndrit balonë, duke krijuar një accessory që do të bëjë një dhuratë të bukur për çdo tifoz Moomin.

Mund të mbajë 500ml

A4 Wiro Notebook £ 6,50

A4 Wiro Notebook

A4 Wiro Notebook

Notebook Wiro A4 me imazhin Moomintroll në frontin. I madh si fletore për zyrën e shkollës, ose Notepad përditshme në shtëpi.

Size: 29.2 x 23.6 x 3.2 cm

Hardcover

Sasi

Çmimi: £ 6,50

Loading Përditësimi karrocë ...

A4 Wiro Notebook

£ 6,50

Notebook Wiro A4 me imazhin Moomintroll në frontin. I madh si fletore për zyrën e shkollës, ose Notepad përditshme në shtëpi.

Size: 29.2 x 23.6 x 3.2 cm

Hardcover

Kush do t'i ngushëlloj Toffle? £ 9,99

Kush do t'i ngushëlloj Toffle?

Kush do t'i ngushëlloj Toffle?

"Në libër një fëmijë nuk duhet të jetë një rrugë ku autori qëndron ende dhe fëmijë ecën në. Një kërcënim apo një çudi që kurrë nuk është shpjeguar. Një fytyrë që kurrë nuk tregon vetë të tërë. "Tove Jansson

Pas suksesit të klasik fëmijëve Tove Jansson të Zi, libër rreth Moomin, im Mymble dhe pak, Lloj i librave është i kënaqur për të paraqitur historinë e saj në mënyrë të barabartë magjik dhe universale tërheqës e Toffle, një udhëtim i vetmuar, krijesë i turpshëm në kërkim të miqësisë dhe besimit.

Kush do t'i ngushëlloj Toffle?: Një përrallë e Moomin Luginën e sheh Toffle dëbua nga shtëpia e tij nga zhurma të frikshme të pyllit. Shumë i trembur në fillim të qasen shumë karaktere ngjyra Moomin ai kalon përgjatë rrugës, ai fiton besimin duke zbuluar një Miffle frikësuar dhe të vetmuar që ka nevojë për ndihmën e tij. Kërkimin Toffle për të shpëtuar Miffle nga Groke tmerrshëm është një përrallë frymëzuese që çdo fëmijë (dhe të rriturit shumë) janë të sigurt për të identifikuar me të. Në Skandinavi, kjo është një nga më të popullarizuara të librave Tove Jansson dhe në 43 vjet që nga botimi i parë ajo ka qenë kurrë një herë jashtë të shtypura.

Sophie Hannah, një nga poetët më të njohur dhe popullor të Anglisë rimues, ka shkruar një përshtatje të ndjeshme dhe lavdi të këndshëm të tekstit - ndeshje e përkryer për ilustrime quirky Jansson së.

Sasi

Çmimi: £ 9,99

Loading Përditësimi karrocë ...

Kush do t'i ngushëlloj Toffle?

£ 9,99

"Në libër një fëmijë nuk duhet të jetë një rrugë ku autori qëndron ende dhe fëmijë ecën në. Një kërcënim apo një çudi që kurrë nuk është shpjeguar. Një fytyrë që kurrë nuk tregon vetë të tërë. "Tove Jansson

Pas suksesit të klasik fëmijëve Tove Jansson të Zi, libër rreth Moomin, im Mymble dhe pak, Lloj i librave është i kënaqur për të paraqitur historinë e saj në mënyrë të barabartë magjik dhe universale tërheqës e Toffle, një udhëtim i vetmuar, krijesë i turpshëm në kërkim të miqësisë dhe besimit.

Kush do t'i ngushëlloj Toffle?: Një përrallë e Moomin Luginën e sheh Toffle dëbua nga shtëpia e tij nga zhurma të frikshme të pyllit. Shumë i trembur në fillim të qasen shumë karaktere ngjyra Moomin ai kalon përgjatë rrugës, ai fiton besimin duke zbuluar një Miffle frikësuar dhe të vetmuar që ka nevojë për ndihmën e tij. Kërkimin Toffle për të shpëtuar Miffle nga Groke tmerrshëm është një përrallë frymëzuese që çdo fëmijë (dhe të rriturit shumë) janë të sigurt për të identifikuar me të. Në Skandinavi, kjo është një nga më të popullarizuara të librave Tove Jansson dhe në 43 vjet që nga botimi i parë ajo ka qenë kurrë një herë jashtë të shtypura.

Sophie Hannah, një nga poetët më të njohur dhe popullor të Anglisë rimues, ka shkruar një përshtatje të ndjeshme dhe lavdi të këndshëm të tekstit - ndeshje e përkryer për ilustrime quirky Jansson së.

Kush bën çfarë lojë £ 7,95

Kush bën çfarë lojë

Kush bën çfarë lojë

Kjo lojë pak stimulon aftësitë motorike cilën ai ndodhet, ndërsa gjetja e kush është duke bërë atë në Moominvalley! Mëso dhe have fun me puzzles Moomin!

Madhësia Puzzle: 18 × 10 cm, kuti: 19.5x12x3 cm

Mosha e rekomanduar: 2 +

Sasi

Çmimi: £ 7,95

Loading Përditësimi karrocë ...

Kush bën çfarë lojë

£ 7,95

Kjo lojë pak stimulon aftësitë motorike cilën ai ndodhet, ndërsa gjetja e kush është duke bërë atë në Moominvalley! Mëso dhe have fun me puzzles Moomin!

Madhësia Puzzle: 18 × 10 cm, kuti: 19.5x12x3 cm

Mosha e rekomanduar: 2 +

White Candle mbajtës Reflection £ 27,50

White Candle mbajtës Reflection

White Candle mbajtës Reflection

Ndërsa dridhet qiriut brenda qiri mbajtës reflektim, forma vallëzimi e Moomintroll mësoj rruzull qelqi të bardhë. Ndizet një qiri tealight në platformën metalike, pastaj të ulur qiri të ndezur në xhami për orë të mesmerizing qirinj, bukuroshe.

Size: 8,25 x 11.4 cm

Sasi

Çmimi: 27,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

White Candle mbajtës Reflection

£ 27,50

Ndërsa dridhet qiriut brenda qiri mbajtës reflektim, forma vallëzimi e Moomintroll mësoj rruzull qelqi të bardhë. Ndizet një qiri tealight në platformën metalike, pastaj të ulur qiri të ndezur në xhami për orë të mesmerizing qirinj, bukuroshe.

Size: 8,25 x 11.4 cm

Tambur - Snorkmaiden në Diell £ 7,50

Tambur - Snorkmaiden në Diell

Tambur - Snorkmaiden në Diell

Moomin Syzet Perëndimi i Egër dhe Riviera e reja janë pjesë e koleksionit të syze të reja Moomin 'nga IITTALA. Të gjitha llojet e gjërave emocionuese të ndodhë rreth Moominvalley. Përveç Moomins, lugina është e banuar nga mymbles, hemulens fillyjonks, dhe të gjitha llojet e toffles vogla dhe whompers. Designed by Tove Slotte, ilustrimet janë të frymëzuar nga vizatime komike Moomin vjetër. Formë Syzet është se nga syzet Kartio popullore, projektuar nga Kaj Franck.

 • Size: 21 CL / 80 mm
 • Materiali: Glass
Sasi

Çmimi: £ 7,50

Loading Përditësimi karrocë ...

Tambur - Snorkmaiden në Diell

£ 7,50

Moomin Syzet Perëndimi i Egër dhe Riviera e reja janë pjesë e koleksionit të syze të reja Moomin 'nga IITTALA. Të gjitha llojet e gjërave emocionuese të ndodhë rreth Moominvalley. Përveç Moomins, lugina është e banuar nga mymbles, hemulens fillyjonks, dhe të gjitha llojet e toffles vogla dhe whompers. Designed by Tove Slotte, ilustrimet janë të frymëzuar nga vizatime komike Moomin vjetër. Formë Syzet është se nga syzet Kartio popullore, projektuar nga Kaj Franck.

 • Size: 21 CL / 80 mm
 • Materiali: Glass
Tambur - peshkimi Moomintroll £ 7,50

Tambur - peshkimi Moomintroll

Tambur - peshkimi Moomintroll

Moomin Syzet Perëndimi i Egër dhe Riviera e reja janë pjesë e koleksionit të syze të reja Moomin 'nga IITTALA. Të gjitha llojet e gjërave emocionuese të ndodhë rreth Moominvalley. Përveç Moomins, lugina është e banuar nga mymbles, hemulens fillyjonks, dhe të gjitha llojet e toffles vogla dhe whompers. Designed by Tove Slotte, ilustrimet janë të frymëzuar nga vizatime komike Moomin vjetër. Formë Syzet është se nga syzet Kartio popullore, projektuar nga Kaj Franck.

 • Size: 21 CL / 80 mm
 • Materiali: Glass
Sasi

Çmimi: £ 7,50

Loading Përditësimi karrocë ...

Tambur - peshkimi Moomintroll

£ 7,50

Moomin Syzet Perëndimi i Egër dhe Riviera e reja janë pjesë e koleksionit të syze të reja Moomin 'nga IITTALA. Të gjitha llojet e gjërave emocionuese të ndodhë rreth Moominvalley. Përveç Moomins, lugina është e banuar nga mymbles, hemulens fillyjonks, dhe të gjitha llojet e toffles vogla dhe whompers. Designed by Tove Slotte, ilustrimet janë të frymëzuar nga vizatime komike Moomin vjetër. Formë Syzet është se nga syzet Kartio popullore, projektuar nga Kaj Franck.

 • Size: 21 CL / 80 mm
 • Materiali: Glass
Loading Përditësimi ...
Faqet: 1 2 3 4 Tjetra> E fundit »