Moomin për fëmijë Rights Watch - Red, pak e mia

£ 24,95

Përkohësisht nga të aksioneve

Lehtë për të lexuar dials ndihmëtarë për të ndihmuar fëmijët, shiritat rehatshme dhe argëtim grafik Pak My do të thotë se këto Mësuesit kohore janë të garantuara për të fituar zemrat dhe mendjet e fëmijëve çdo ku!

Dial Diametri: 2,8 cm.
Rrip Gjerësia: 1.3 cm.
Lartësia: 21 cm.
Kapje: band shtrëngoj.
Materiali: poliuretani.
Features: rezistente ujit.
Bateri të përfshira.
Garanci 1 vit.

Shkruani një Shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>