Moomin smalt turi - Snufkin (Small)

£ 12,95

Përkohësisht nga të aksioneve

Turi smalt Moomin në dizajn retro vjen nga kompania finlandeze Muurla dhe është në dispozicion në disa ngjyra të bukura me dizajne nga bota Moominvalley.
Zgjidhni mes Moomin në zi, pak e mia në të bardhë, Stinky në të gjelbër, gërhas në ngjyrë bezhë, Moominmamma dhe Moominpappa në gri dhe së bashku në rozë - ose zgjidhni të gjitha gjashtë si një grup të bukur të kriklla për të vini-nick apo mëngjes!
Një dhuratë e përkryer për të gjithë që e do Moomin!

Materiali: metalike Enameled.
Mban 2,5 dl.

Sasi
1 copë

Shkruani një Shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>