Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue

£ 3,95 Add To Cart

Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue

Kjo Moomin shpatull mini silikoni është e përkryer për përhapjen, krem, përzierjen me sasi të vogla, si dhe scraping nga kavanoza.

Në dispozicion në rozë (Snorkmaiden) ose blu (Moomintroll)

H: 21cm e rumbullaktë

Opsionet e produktit
Sasi

Çmimi: 3,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue

£ 3,95

Kjo Moomin shpatull mini silikoni është e përkryer për përhapjen, krem, përzierjen me sasi të vogla, si dhe scraping nga kavanoza.

Në dispozicion në rozë (Snorkmaiden) ose blu (Moomintroll)

H: 21cm e rumbullaktë

Kjo Moomin shpatull mini silikoni është e përkryer për përhapjen, krem, përzierjen me sasi të vogla, si dhe scraping nga kavanoza.

Në dispozicion në rozë (Snorkmaiden) ose blu (Moomintroll)

H: 21cm e rumbullaktë

Shqyrtime Konsumatorit

  1. Nëna ime është një tifoz i madh i Moomins dhe ka shpenzuar kohë në Finlandë, ku ata kanë origjinën kështu që ishte një ekstra dhuratë e madhe Xmas për të.

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>