Melanie Plate Foshnja

£ 8,00 Add To Cart

Melanie Plate Foshnja

Pjesë e mbledhjes Moomin, kjo pjatë e ëmbël Foshnja shfaqur Moomintroll në plazh, me një kufi mjaft e predha, fluturat dhe lule rreth buzë.

Made nga Melamine.

Size: 22cm

Sasi

Çmimi: £ 8,00

Loading Përditësimi karrocë ...

Melanie Plate Foshnja

£ 8,00

Pjesë e mbledhjes Moomin, kjo pjatë e ëmbël Foshnja shfaqur Moomintroll në plazh, me një kufi mjaft e predha, fluturat dhe lule rreth buzë.

Made nga Melamine.

Size: 22cm

Pjesë e mbledhjes Moomin, kjo pjatë e ëmbël Foshnja shfaqur Moomintroll në plazh, me një kufi mjaft e predha, fluturat dhe lule rreth buzë.

Made nga Melamine.

Size: 22cm

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>