Moomin Pashkëve

Moomin Pashkëve £ 1,99

Moomin Metal Dekorimi

Moomin Metal Dekorimi

Moomin Metal Dekorimi

Madhësia: 7 x 8cm

Sasi

Çmimi: 1,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Metal Dekorimi

£ 1,99

Moomin Metal Dekorimi

Madhësia: 7 x 8cm

Kartat Playing Moomin £ 6,95

Kartat Playing Moomin

Kartat Playing Moomin

Një paketë e 52 ngjyra karta Moomin luajtur. Kutia përmban 52 kartat e luajtur plus 3 jokers.

Kutia Madhësi: 9 x 6 x 2cm

Sasi

Çmimi: 6,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Kartat Playing Moomin

£ 6,95

Një paketë e 52 ngjyra karta Moomin luajtur. Kutia përmban 52 kartat e luajtur plus 3 jokers.

Kutia Madhësi: 9 x 6 x 2cm

Moomin Tea - Moominmamma Magic Potion £ 3,99

Moomin Tea - Moominmamma Magic Potion

Moomin Tea - Moominmamma Magic Potion

Çaj i zi me raven dhe lulushtrydhe flavors.

80g.

Prodhimi i çajit Nordqvist është cilësi të kontrolluar në të gjitha fazat e prodhimit, nga prodhuesi primar të konsumatorit. Të flavorings shtuar janë bërë me cilësi të lartë,, ekstrakte natyrore apo natyrës identike fruta të pastër.

Sasi

Çmimi: 3,99 £

Moomin Tea - Moominmamma Magic Potion

£ 3,99

Çaj i zi me raven dhe lulushtrydhe flavors.

80g.

Prodhimi i çajit Nordqvist është cilësi të kontrolluar në të gjitha fazat e prodhimit, nga prodhuesi primar të konsumatorit. Të flavorings shtuar janë bërë me cilësi të lartë,, ekstrakte natyrore apo natyrës identike fruta të pastër.

Moomin Tea - Sweetheart £ 3,99

Moomin Tea - Sweetheart

Moomin Tea - Sweetheart

Çaji i zi salcë me shije luleshtrydhe të egra. Enhanced me copa lulushtrydhe vërtetë.

80 g.

Prodhimi i çajit Nordqvist është cilësi të kontrolluar në të gjitha fazat e prodhimit, nga prodhuesi primar të konsumatorit. Të flavorings shtuar janë bërë me cilësi të lartë,, ekstrakte natyrore apo natyrës identike fruta të pastër.

Sasi

Çmimi: 3,99 £

Moomin Tea - Sweetheart

£ 3,99

Çaji i zi salcë me shije luleshtrydhe të egra. Enhanced me copa lulushtrydhe vërtetë.

80 g.

Prodhimi i çajit Nordqvist është cilësi të kontrolluar në të gjitha fazat e prodhimit, nga prodhuesi primar të konsumatorit. Të flavorings shtuar janë bërë me cilësi të lartë,, ekstrakte natyrore apo natyrës identike fruta të pastër.

Moomin Piqem Forma £ 9,95

Moomin Piqem Forma

Moomin Piqem Forma

Piqem një tortë ose të bëjë një pelte në formën e karakterit tuaj të preferuar!

Madhësia: 10 x 21 x 4,5 cm

Sasi

Çmimi: 9,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Piqem Forma

£ 9,95

Piqem një tortë ose të bëjë një pelte në formën e karakterit tuaj të preferuar!

Madhësia: 10 x 21 x 4,5 cm

Moomin Silicone Ice Cube tray £ 9,50

Moomin Silicone Ice Cube tray

Moomin Silicone Ice Cube tray

Gjithkush pëlqen Moomins! Tani ju mund të vënë atë në pije tuaj too!

Kjo tabaka si dhe të jetë e madhe për Moomin akull cubes në një ditë të nxehtë është gjithashtu ideale për të bërë një çokollatë të vogël apo pelte Moomins!

Madhësia: 20 x 17 x 2 cm

Sasi

Çmimi: 9,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Silicone Ice Cube tray

£ 9,50

Gjithkush pëlqen Moomins! Tani ju mund të vënë atë në pije tuaj too!

Kjo tabaka si dhe të jetë e madhe për Moomin akull cubes në një ditë të nxehtë është gjithashtu ideale për të bërë një çokollatë të vogël apo pelte Moomins!

Madhësia: 20 x 17 x 2 cm

Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue £ 3,95

Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue

Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue

Kjo Moomin shpatull mini silikoni është e përkryer për përhapjen, krem, përzierjen sasi të vogla, si dhe scraping nga kavanoza.

Në dispozicion në trëndafili (Snorkmaiden) ose blu (Moomintroll)

H: 21cm

Opsionet e produktit
Sasi

Çmimi: 3,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Mini Silicone shpatull - Pink / Blue

£ 3,95

Kjo Moomin shpatull mini silikoni është e përkryer për përhapjen, krem, përzierjen sasi të vogla, si dhe scraping nga kavanoza.

Në dispozicion në trëndafili (Snorkmaiden) ose blu (Moomintroll)

H: 21cm

Moomin Glass Charm unaza £ 10,95

Moomin Glass Charm unaza

Moomin Glass Charm unaza

Shto charms për një bukuri të menjëhershme xhami dhe kurrë nuk humb pijen tuaj përsëri!

Set prej 6 Charms Glass

Sasi

Çmimi: 10,95 £

Moomin Glass Charm unaza

£ 10,95

Shto charms për një bukuri të menjëhershme xhami dhe kurrë nuk humb pijen tuaj përsëri!

Set prej 6 Charms Glass

Tray - Retro modeli £ 19,99

Tray - Retro modeli

Tray - Retro modeli

Çfarë një mënyrë e përsosur për të shërbyer trajtojnë e tyre të preferuar të vogël dhe disa lëng! Harton origjinale të Moomin dhe miqtë nga Tove Jansson në dorë ekskluzive bërë tabaka druri.

Kjo tabaka bukur është dora hartuar nga cilësisë më të lartë thupër skandinave nga pyje të qëndrueshme, dhe është prodhuar nga një kompani familjare-drejtuar ndodhet në një ishull të vogël jashtë kontinent suedeze jugore.

Madhësia: 20 x 27 cm

Sasi

Çmimi: 19,99 £

Tray - Retro modeli

£ 19,99

Çfarë një mënyrë e përsosur për të shërbyer trajtojnë e tyre të preferuar të vogël dhe disa lëng! Harton origjinale të Moomin dhe miqtë nga Tove Jansson në dorë ekskluzive bërë tabaka druri.

Kjo tabaka bukur është dora hartuar nga cilësisë më të lartë thupër skandinave nga pyje të qëndrueshme, dhe është prodhuar nga një kompani familjare-drejtuar ndodhet në një ishull të vogël jashtë kontinent suedeze jugore.

Madhësia: 20 x 27 cm

Moomin turi - Jubilee Tove-së, Special Edition 2014 £ 29,95

Moomin turi - Jubilee Tove-së, Special Edition 2014

Moomin turi - Jubilee Tove-së, Special Edition 2014

Seri e re Moomin nga Arabia për të festuar vitin e Tove Jansson së jubilar.

Viti 2014 shënon 100 vjetorin e lindjes së Tove Jansson (1914-2001). Viti është quajtur si vit jubilar e artistit të dashur, dhe ajo festohet në mënyra të ndryshme nëpër botë gjatë gjithë vitit. Arabia feston vitin jubilar me enët kufizuar botim të cilat janë të bazuara në librin Jansson së udhëtimin e rrezikshëm. Seritë Jubilee përbëhet një gotë e madhe dhe tre kavanoza ndryshme-sized. Për çdo produkt të shitur jubileut, dy euro do t'i dhurohen UNICEF i cili mbështet edukimin e fëmijëve në mbarë botën.

Seritë Jubilee ilustrohet nga Tove Slotte dhe frymëzuar nga libri Jansson së udhëtimin e rrezikshëm të botuar në vitin 1977. Në histori, Susanna humb syzet e saj por e gjen të reja për të zëvendësuar ato. Nëpërmjet këtyre syze të reja, bota duket krejtësisht të ndryshme.

Një palë ilustruar nga këto syze do të shfaqeshin në një nga çdo disa kriklla dhe do të dërgohet në mënyrë të rastësishme nga ne. Kur urdhëron, nuk ka thënë nëse ju do të merrni një turi zbukuruar me syzet. Është vetëm një e papritur e lumtur.

Syzet e reja fshij Susanna së bashku në një aventurë të egra, ku ajo i plotëson të Hemulen, Na vjen keq-oo dhe gjësend dhe Bob - të gjitha karakteret e njohur nga Moominvalley. Kur moti kthehet stuhishme, Suzana dhe shokët e saj të vendosin të kërkojnë strehim në Moominvalley.

Gjatë rrugës, ata takohen Tooticky që mbledh ato në tullumbace të nxehtë e ajrit të saj dhe i merr ato për Moominvalley. Banorët e shtëpisë Moomin marrin mysafirët e tyre në kopshtin e tyre të mrekullueshme. Pastaj, sigurisht, është koha për një parti.

Në dispozicion për një kohë të kufizuar vetëm.

Trademark Saudite

Designer Tove Jansson, Tove Slotte-Elevant

Fakte Materiali: Porcelani.

Mban 30 cl.

Sasia 1 copë

Udhëzimet e kujdesit Pjatalarëse dhe të sigurt mikrovalë

Sasi

Çmimi: 29,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin turi - Jubilee Tove-së, Special Edition 2014

£ 29,95

Seri e re Moomin nga Arabia për të festuar vitin e Tove Jansson së jubilar.

Viti 2014 shënon 100 vjetorin e lindjes së Tove Jansson (1914-2001). Viti është quajtur si vit jubilar e artistit të dashur, dhe ajo festohet në mënyra të ndryshme nëpër botë gjatë gjithë vitit. Arabia feston vitin jubilar me enët kufizuar botim të cilat janë të bazuara në librin Jansson së udhëtimin e rrezikshëm. Seritë Jubilee përbëhet një gotë e madhe dhe tre kavanoza ndryshme-sized. Për çdo produkt të shitur jubileut, dy euro do t'i dhurohen UNICEF i cili mbështet edukimin e fëmijëve në mbarë botën.

Seritë Jubilee ilustrohet nga Tove Slotte dhe frymëzuar nga libri Jansson së udhëtimin e rrezikshëm të botuar në vitin 1977. Në histori, Susanna humb syzet e saj por e gjen të reja për të zëvendësuar ato. Nëpërmjet këtyre syze të reja, bota duket krejtësisht të ndryshme.

Një palë ilustruar nga këto syze do të shfaqeshin në një nga çdo disa kriklla dhe do të dërgohet në mënyrë të rastësishme nga ne. Kur urdhëron, nuk ka thënë nëse ju do të merrni një turi zbukuruar me syzet. Është vetëm një e papritur e lumtur.

Syzet e reja fshij Susanna së bashku në një aventurë të egra, ku ajo i plotëson të Hemulen, Na vjen keq-oo dhe gjësend dhe Bob - të gjitha karakteret e njohur nga Moominvalley. Kur moti kthehet stuhishme, Suzana dhe shokët e saj të vendosin të kërkojnë strehim në Moominvalley.

Gjatë rrugës, ata takohen Tooticky që mbledh ato në tullumbace të nxehtë e ajrit të saj dhe i merr ato për Moominvalley. Banorët e shtëpisë Moomin marrin mysafirët e tyre në kopshtin e tyre të mrekullueshme. Pastaj, sigurisht, është koha për një parti.

Në dispozicion për një kohë të kufizuar vetëm.

Trademark Saudite

Designer Tove Jansson, Tove Slotte-Elevant

Fakte Materiali: Porcelani.

Mban 30 cl.

Sasia 1 copë

Udhëzimet e kujdesit Pjatalarëse dhe të sigurt mikrovalë

Plate - Moominmamma, Kajsi £ 24,50

Plate - Moominmamma, Kajsi

Plate - Moominmamma, Kajsi

Pjatë Moomin Moomintroll kanë kombinime të mrekullueshme të karaktereve dhe ngjyrave nga kriklla tashmë në dispozicion dhe lojë me birila në të njëjtën seri Moomin. Shquar shtëpi të projektimit Finlandisht IITTALA kanë kapur emocionet dhe mrekullinë e këtyre tregimeve klasike nga autori Tove Jansson në këto pllaka mrekullisht ilustruar, freskuese jo vetëm shqisat, por imagjinatën tuaj shumë.

Diametri: 19cm

Materiali: Porcelani

Sasi

Çmimi: 24,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Plate - Moominmamma, Kajsi

£ 24,50

Pjatë Moomin Moomintroll kanë kombinime të mrekullueshme të karaktereve dhe ngjyrave nga kriklla tashmë në dispozicion dhe lojë me birila në të njëjtën seri Moomin. Shquar shtëpi të projektimit Finlandisht IITTALA kanë kapur emocionet dhe mrekullinë e këtyre tregimeve klasike nga autori Tove Jansson në këto pllaka mrekullisht ilustruar, freskuese jo vetëm shqisat, por imagjinatën tuaj shumë.

Diametri: 19cm

Materiali: Porcelani

Moomin Retro smalt Bowl - Moomintroll £ 18,95

Moomin Retro smalt Bowl - Moomintroll

Moomin Retro smalt Bowl - Moomintroll

Moomin seri Retro ka qenë më popullor seri Moomin smalt. Varg është rritur me dizajne të reja çdo vit.
Madhësia: 6 dl
Sasi

Çmimi: 18,95 £

Moomin Retro smalt Bowl - Moomintroll

£ 18,95
Moomin seri Retro ka qenë më popullor seri Moomin smalt. Varg është rritur me dizajne të reja çdo vit.
Madhësia: 6 dl
Moomin Retro smalt Bowl - Snorkmaiden £ 18,95

Moomin Retro smalt Bowl - Snorkmaiden

Moomin Retro smalt Bowl - Snorkmaiden

Moomin seri Retro ka qenë më popullor seri Moomin smalt. Varg është rritur me dizajne të reja çdo vit.
Madhësia: 6 dl
Sasi

Çmimi: 18,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Retro smalt Bowl - Snorkmaiden

£ 18,95
Moomin seri Retro ka qenë më popullor seri Moomin smalt. Varg është rritur me dizajne të reja çdo vit.
Madhësia: 6 dl
Moomin çaj peshqir - verdhë, Leximi Moomin £ 9,99

Moomin çaj peshqir - verdhë, Leximi Moomin

Moomin çaj peshqir - verdhë, Leximi Moomin

100% pambuk Moomin çaj peshqir në një zgjedhje e projektimeve.

Përmasat: 46 x 70 cm

Sasi

Çmimi: 9,99 £

Moomin çaj peshqir - verdhë, Leximi Moomin

£ 9,99

100% pambuk Moomin çaj peshqir në një zgjedhje e projektimeve.

Përmasat: 46 x 70 cm

Lugë Moomin matëse £ 12,95

Lugë Moomin matëse

Lugë Moomin matëse

T'i dhënë fund kësaj bote të matur me këto Moomin vë matëse. Ata kanë bukur merret gjatë për scooping dhe një zinxhir të vogël për të qëndruar së bashku në sirtar.

Nga ¼ lugë çaji me 1 lugë gjelle.

Sasi

Çmimi: 12,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Lugë Moomin matëse

£ 12,95

T'i dhënë fund kësaj bote të matur me këto Moomin vë matëse. Ata kanë bukur merret gjatë për scooping dhe një zinxhir të vogël për të qëndruar së bashku në sirtar.

Nga ¼ lugë çaji me 1 lugë gjelle.

Moomin Cookie Cutter Set £ 12,50

Moomin Cookie Cutter Set

Moomin Cookie Cutter Set

Shto një zbavitje të vogël për partinë tuaj të ardhshëm me këtë 5 copë Moomin prestar cookie themed grup. Forma përfshijnë vogël im, Moominmamma, Moominpappa, Snufkin dhe Moomintroll. Perfect për prerje nga cookie-t, pelte-o, Brownies apo edhe duke përdorur për vepra artizanale.

Afërsisht. Paketa Size: 33 x 17cm

Sasi

Çmimi: 12,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Cookie Cutter Set

£ 12,50

Shto një zbavitje të vogël për partinë tuaj të ardhshëm me këtë 5 copë Moomin prestar cookie themed grup. Forma përfshijnë vogël im, Moominmamma, Moominpappa, Snufkin dhe Moomintroll. Perfect për prerje nga cookie-t, pelte-o, Brownies apo edhe duke përdorur për vepra artizanale.

Afërsisht. Paketa Size: 33 x 17cm

Moomin Watercolour Paint Set £ 4,95

Moomin Watercolour Paint Set

Moomin Watercolour Paint Set

Dhimbje e madhe me bojëra uji të vendosur për artistët tuaj nis të lulëzojë rinj!

12 bazë uji Ngjyra Ngjyra

Madhësia: 115 x 250 x 20mm

Sasi

Çmimi: 4,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Watercolour Paint Set

£ 4,95

Dhimbje e madhe me bojëra uji të vendosur për artistët tuaj nis të lulëzojë rinj!

12 bazë uji Ngjyra Ngjyra

Madhësia: 115 x 250 x 20mm

Moomin Molkky £ 22,00

Moomin Molkky

Moomin Molkky

Loja më popullore në natyrë në vendet nordike!

Mölkky është një lëndinë finlandez hedhur lojë që është gjithëpërfshirës komb! Kjo lojë oborr ofron orë argëtim për të gjithë familjen. Perfect për të marrë kampe, tailgating, ose vetëm në oborr. Për të luajtur Mölkky, të gjitha që ju duhet është një hapësirë ​​e hapur, disa miq, dhe një sërë kunjat Mölkky! Nuk ka forca fizike është e nevojshme: Suksesi është i bazuar në një kombinim të fatit dhe saktësi hedhur. Lojtar i parë për të hedh në tokë 50 pikë me vlerë të këmbët me një fitore Mölkky harxhoj! Rregullat janë të thjeshta për të mësuar, por ata kanë shumë daljes kthehet! Pjesë e lojës janë bërë prej druri të ngurta, që i bën ata jashtëzakonisht të qëndrueshme.

Loja mund të luhet brenda ose jashtë!

Mosha e rekomanduar: 5+

Numri i lojtarëve të lojës: 2+

Dimensionet e produktit: 19,2 x 14,2 x 14,2 cm

Shikojnë se si të luajë Molkky në You Tube:

https://www.youtube.com/watch?v=Zcii8DG2Esc

Sasi

Çmimi: 22,00 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Molkky

£ 22,00

Loja më popullore në natyrë në vendet nordike!

Mölkky është një lëndinë finlandez hedhur lojë që është gjithëpërfshirës komb! Kjo lojë oborr ofron orë argëtim për të gjithë familjen. Perfect për të marrë kampe, tailgating, ose vetëm në oborr. Për të luajtur Mölkky, të gjitha që ju duhet është një hapësirë ​​e hapur, disa miq, dhe një sërë kunjat Mölkky! Nuk ka forca fizike është e nevojshme: Suksesi është i bazuar në një kombinim të fatit dhe saktësi hedhur. Lojtar i parë për të hedh në tokë 50 pikë me vlerë të këmbët me një fitore Mölkky harxhoj! Rregullat janë të thjeshta për të mësuar, por ata kanë shumë daljes kthehet! Pjesë e lojës janë bërë prej druri të ngurta, që i bën ata jashtëzakonisht të qëndrueshme.

Loja mund të luhet brenda ose jashtë!

Mosha e rekomanduar: 5+

Numri i lojtarëve të lojës: 2+

Dimensionet e produktit: 19,2 x 14,2 x 14,2 cm

Shikojnë se si të luajë Molkky në You Tube:

https://www.youtube.com/watch?v=Zcii8DG2Esc

Moominmamma Jar £ 18,00

Moominmamma Jar

Moominmamma Jar

Markë Jar ri Moominmamma nga Arabia.

Shenjë dalluese
Arabia

Projektues
Tove Jansson, Tove Slotte-Elevant

Fakte
Materiali: Porcelani.
30cl.

Sasi
1 copë

Sasi

Çmimi: 18,00 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moominmamma Jar

£ 18,00

Markë Jar ri Moominmamma nga Arabia.

Shenjë dalluese
Arabia

Projektues
Tove Jansson, Tove Slotte-Elevant

Fakte
Materiali: Porcelani.
30cl.

Sasi
1 copë

Moomin Choco lojë £ 12,99

Moomin Choco lojë

Moomin Choco lojë

I ri për vitin 2014

Është koha për një festë çokollatë! Gjithkush dëshiron disa çokollata shijshme Moomin Mamma, të mbushura me blueberries dhe luleshtrydhe. Vetëm mos harroni, se Stinky gjithashtu kërkon një shije ... Choco është një klasik taktikës, e cila kap shikuesve të rinj një brez pas tjetrit.

Kliko Pop-o-Matic vdesin dhe të kthehet mbi një nga copa çokollatë për të gjetur foto përkatëse. Lojtari me copa më të madhe çokollatë në fund të fiton lojës.
Thjeshtësia e kësaj loje e bën të madhe për lojtarë shumë të rinj. Vjen me pjesët e lojës shumë të qëndrueshme. Çokollatë-thieving Stinky krijon një element të eksitim

Mosha e rekomanduar: 3-7

Numri i lojtarëve të lojës: 2-4

Dimensionet e produktit: 31,8 x 22,2 x 5,2 cm

Box Përmban:

1 x Pop-O-Matic die
1 copë x luajtur
1 x Rregullat
Sasi

Çmimi: 12,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Choco lojë

£ 12,99

I ri për 2014

Është koha për një festë çokollatë! Gjithkush dëshiron disa çokollata shijshme Moomin Mamma, të mbushura me blueberries dhe luleshtrydhe. Vetëm mos harroni, se Stinky gjithashtu kërkon një shije ... Choco është një klasik taktikës, e cila kap shikuesve të rinj një brez pas tjetrit.

Kliko Pop-o-Matic vdesin dhe të kthehet mbi një nga copa çokollatë për të gjetur foto përkatëse. Lojtari me copa më të madhe çokollatë në fund të fiton lojës.
Thjeshtësia e kësaj loje e bën të madhe për lojtarë shumë të rinj. Vjen me pjesët e lojës shumë të qëndrueshme. Çokollatë-thieving Stinky krijon një element të eksitim

Mosha e rekomanduar: 3-7

Numri i lojtarëve të lojës: 2-4

Dimensionet e produktit: 31,8 x 22,2 x 5,2 cm

Box Përmban:

1 x Pop-O-Matic die
1 copë x luajtur
1 x Rregullat
Cutter Cookie - Moomintroll, X-Large (22cm) £ 3,99

Cutter Cookie - Moomintroll, X-Large (22cm)

Cutter Cookie - Moomintroll, X-Large (22cm)

Prestar Extra Cookie e madhe.

H: 22cm

Sasi

Çmimi: 3,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Cutter Cookie - Moomintroll, X-Large (22cm)

£ 3,99

Prestar Extra Cookie e madhe.

H: 22cm

Moomin Spoon - Moomintroll £ 7,50

Moomin Spoon - Moomintroll

Moomin Spoon - Moomintroll

Nga varg Mooming takëm, kjo lugë kafe është e përkryer për të ngrënë ëmbëlsirë tuaj të preferuar ose nxitje kafe tuaj në mëngjes. Moomin lugë bën ato momente të përditshme vetëm pak më të mirë.

Made e me cilësi të lartë çelik inox - tani ju mund të gëzojnë ushqime tuaj të preferuar me Moomins, ata vetë gëzojnë pancakes, byrek boronicë dhe qumësht i thartuar!

Materiali: 18/10 Stainless Steel

Pjatalarëse sigurt

Sasi

Çmimi: 7,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Spoon - Moomintroll

£ 7,50

Nga varg Mooming takëm, kjo lugë kafe është e përkryer për të ngrënë ëmbëlsirë tuaj të preferuar ose nxitje kafe tuaj në mëngjes. Moomin lugë bën ato momente të përditshme vetëm pak më të mirë.

Made e me cilësi të lartë çelik inox - tani ju mund të gëzojnë ushqime tuaj të preferuar me Moomins, ata vetë gëzojnë pancakes, byrek boronicë dhe qumësht i thartuar!

Materiali: 18/10 Stainless Steel

Pjatalarëse sigurt

Moomin Spoon - Snorkmaiden £ 7,50

Moomin Spoon - Snorkmaiden

Moomin Spoon - Snorkmaiden

Nga varg Mooming takëm, kjo lugë kafe është e përkryer për të ngrënë ëmbëlsirë tuaj të preferuar ose nxitje kafe tuaj në mëngjes. Moomin lugë bën ato momente të përditshme vetëm pak më të mirë.

Made e me cilësi të lartë çelik inox - tani ju mund të gëzojnë ushqime tuaj të preferuar me Moomins, ata vetë gëzojnë pancakes, byrek boronicë dhe qumësht i thartuar!

Materiali: 18/10 Stainless Steel

Pjatalarëse sigurt

Sasi

Çmimi: 7,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Spoon - Snorkmaiden

£ 7,50

Nga varg Mooming takëm, kjo lugë kafe është e përkryer për të ngrënë ëmbëlsirë tuaj të preferuar ose nxitje kafe tuaj në mëngjes. Moomin lugë bën ato momente të përditshme vetëm pak më të mirë.

Made e me cilësi të lartë çelik inox - tani ju mund të gëzojnë ushqime tuaj të preferuar me Moomins, ata vetë gëzojnë pancakes, byrek boronicë dhe qumësht i thartuar!

Materiali: 18/10 Stainless Steel

Pjatalarëse sigurt

Moomin Handkerchief- Hattifattener Farërat / Y £ 17,50

Moomin Handkerchief- Hattifattener Farërat / Y

Moomin Handkerchief- Hattifattener Farërat / Y

Unike dhe me stil ... si pjesë të artit. Perfect për kornizë!

Featured në këtë seksion është një shumëllojshmëri të gjerë të stileve dhe ngjyrave te shami me dizajn japoneze. Këto shami janë të sigurt për të bërë dhuratë të veçantë dhe të paharrueshme për çdo rast.

Kjo është një skenë nga komik Moomin kur Moomintroll menduar se ai kishte mbjellë një farë e një fruti të quajtur fruta mix, kur në realitet ai kishte mbjellë hattifattener fara. Tymi vjen nga tub Snufkin simbolizon mënyrën se si 3 prej tyre ndjehen.

Madhësia: 50 × 50 cm

Pëlhurë: 100% pambuk

Sasi

Çmimi: 17,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Handkerchief- Hattifattener Farërat / Y

£ 17,50

Unike dhe me stil ... si pjesë të artit. Perfect për kornizë!

Featured në këtë seksion është një shumëllojshmëri të gjerë të stileve dhe ngjyrave te shami me dizajn japoneze. Këto shami janë të sigurt për të bërë dhuratë të veçantë dhe të paharrueshme për çdo rast.

Kjo është një skenë nga komik Moomin kur Moomintroll menduar se ai kishte mbjellë një farë e një fruti të quajtur fruta mix, kur në realitet ai kishte mbjellë hattifattener fara. Tymi vjen nga tub Snufkin simbolizon mënyrën se si 3 prej tyre ndjehen.

Madhësia: 50 × 50 cm

Pëlhurë: 100% pambuk

Moomin Pashkëve Tray £ 19,99

Moomin Pashkëve Tray

Moomin Pashkëve Tray

Kjo tabaka bukur është dora hartuar nga cilësisë më të lartë thupër skandinave nga pyje të qëndrueshme, dhe është prodhuar nga një kompani familjare-drejtuar ndodhet në një ishull të vogël jashtë kontinent suedeze jugore.

Të përshtatshme për pjatalarëse.

Madhësia 27 x 20 cm.

Opsionet e produktit
Sasi

Çmimi: 19,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Pashkëve Tray

£ 19,99

Kjo tabaka bukur është dora hartuar nga cilësisë më të lartë thupër skandinave nga pyje të qëndrueshme, dhe është prodhuar nga një kompani familjare-drejtuar ndodhet në një ishull të vogël jashtë kontinent suedeze jugore.

Të përshtatshme për pjatalarëse.

Madhësia 27 x 20 cm.

Moomin Veza Kupa Set £ 29,95

Moomin Veza Kupa Set

Moomin Veza Kupa Set

Familja e preferuar Finlandës është paraqitur në këto gota bukur dhe ngjyra pak: The Moomins, natyrisht! Një familje prej katër mund të gëzojnë një mëngjes e vezë të ziera butë së bashku me këtë grup simpatik. Verdhë, blu, jeshile dhe të kuqe exteriors janë të stolisur me ilustrime të karaktereve Tove Jansson së frolicking në mesin e hënave, retë, dele dhe kitties gjumi. Kur nuk është në përdorim, ju do të dëshironi të vijë këto deri në një raft për të gjithë për të parë.

  • Materiali: Porcelani
  • Matjet: 4 x 4 cm
  • Kujdes: Pjatalarëse sigurt
Sasi

Çmimi: 29,95 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Veza Kupa Set

£ 29,95

Familja e preferuar Finlandës është paraqitur në këto gota bukur dhe ngjyra pak: The Moomins, natyrisht! Një familje prej katër mund të gëzojnë një mëngjes e vezë të ziera butë së bashku me këtë grup simpatik. Verdhë, blu, jeshile dhe të kuqe exteriors janë të stolisur me ilustrime të karaktereve Tove Jansson së frolicking në mesin e hënave, retë, dele dhe kitties gjumi. Kur nuk është në përdorim, ju do të dëshironi të vijë këto deri në një raft për të gjithë për të parë.

  • Materiali: Porcelani
  • Matjet: 4 x 4 cm
  • Kujdes: Pjatalarëse sigurt
Loading Përditësimi ...