Pyjore çantë

£ 44,99

Përkohësisht nga të aksioneve

Kjo qese sup bukur është accessory përsosur për çdo tifoz Moomin, nëse ata janë fëmijë lexuar komike për herë të parë apo një adoleshent apo i rritur i cili lexuar ato në fëmijërinë e tyre. Është vetëm madhësinë e duhur për shkollore apo universitare libra, ose edhe thjesht për të marrë pazar me ju. Ajo është sttyled të duket si një çantë tradicionale, të plotë me shiritat buckled (që janë në të vërtetë mbylljen magnetike për lehtësi) dhe lëkurë ngjyrë kafe. Qese përmban Moomintroll dhe familjen e tij, si dhe modelet e goxha lules dhe e stampuar.

Brenda, qese ka një xhep zipped për objekte të vogla ose të vlefshme, si dhe një xhep të hapur, dhe dy mbajtëse çelësash prej pelushi janë të bashkangjitur në frontin e qese.

Size: 35 x 25 cm, rrip është 43cm e gjatë.

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>