Moomin Biskota

£ 3,50 Futeni në kosh

Moomin Biskota

Vanilla-salcë biskota Moomin shije të shijshme në çdo rast. Paketa përmban gjashtë të njohur dhe të dashur figurën: Moominmamma, Moominpappa, Snorkmaiden, Moomintroll, Snufkin dhe pak e mia.

 • Përmbajtja ushqimor Pesha: 175g
 • Gjerësia: 94mm
 • Thellësia: 57mm
 • Gjatesia: 160mm

Përmbajtja:
Miell gruri, sheqer, vaj vegjetal (canola, palme), niseshte gruri, kripë, duke ngritur agjentët (E500, E450), aromatizuesit. Mund të përmbajnë gjurmë të qumësht dhe vezë.
Nuk përmban soje, nuk përmban arra / bajame. Nuk përmban xhelatinë (përbërës me origjinë derri)

Sasia

Çmimi: 3,50 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin Biskota

£ 3,50

Vanilla-salcë biskota Moomin shije të shijshme në çdo rast. Paketa përmban gjashtë të njohur dhe të dashur figurën: Moominmamma, Moominpappa, Snorkmaiden, Moomintroll, Snufkin dhe pak e mia.

 • Përmbajtja ushqimor Pesha: 175g
 • Gjerësia: 94mm
 • Thellësia: 57mm
 • Gjatesia: 160mm

Përmbajtja:
Miell gruri, sheqer, vaj vegjetal (canola, palme), niseshte gruri, kripë, duke ngritur agjentët (E500, E450), aromatizuesit. Mund të përmbajnë gjurmë të qumësht dhe vezë.
Nuk përmban soje, nuk përmban arra / bajame. Nuk përmban xhelatinë (përbërës me origjinë derri)

Vanilla-salcë biskota Moomin shije të shijshme në çdo rast. Paketa përmban gjashtë të njohur dhe të dashur figurën: Moominmamma, Moominpappa, Snorkmaiden, Moomintroll, Snufkin dhe pak e mia.

 • Përmbajtja ushqimor Pesha: 175g
 • Gjerësia: 94mm
 • Thellësia: 57mm
 • Gjatesia: 160mm

Përmbajtja:
Miell gruri, sheqer, vaj vegjetal (canola, palme), niseshte gruri, kripë, duke ngritur agjentët (E500, E450), aromatizuesit. Mund të përmbajnë gjurmë të qumësht dhe vezë.
Nuk përmban soje, nuk përmban arra / bajame. Nuk përmban xhelatinë (përbërës me origjinë derri)

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>