Шумски сочинуваат торба

£ 19,99

Привремено надвор од акциите

Одликувајќи се со извезени сонцето, разнобојни памучен ткаенина на карета ткаенина, симпатична спиење Moomintroll на предната и ред на прилично малку цвеќиња со друг сонцето на грбот. Кесата е направен од кожа изглед ПВЦ и има тока со магнетни Попер и ZIP да ги задржи вашите парчиња и bobs безбеден.

Внатрешноста на торба е наредени со жолти пруги ткаенина и главниот ZIP има голем цвет шарм спроведен.

Големина: 19 x 16 cm

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>