Жанила Пелена - Црвена

£ 39,95

Привремено надвор од акциите

Не може да има какво било сомневање дека и покрај нивните невини изглед на ова бебе ќебе, малку ми и Stinky се до некои зло ... но тоа е само дел од нивната привлечност! Во црвена и крем, тоа ќе биде ќебе за да ги инспирира вашата малечка кога ќе почнат да го признае карактери. Жал ми е за тоа!

Ова бебе ќебе е направен од 100% памук жанила.
Големина: 70cm x 90cm
Машина се перат на 40 степени.

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>