Melanie Двоен Постапува Кригла

£ 5,95 Додади во кошничка

Melanie Двоен Постапува Кригла

Оваа кригла има двоен-рачка дизајн кој овозможува помалите деца да бидат во можност да стисок на кригла полесно и да се избегне извалка. Се одликува со различни карактери од семејството Moomin.

Големина: 7 x 12см

Кол

Цена: £ 5,95

Loading Ажурирање количка ...

Melanie Двоен Постапува Кригла

£ 5,95

Оваа кригла има двоен-рачка дизајн кој овозможува помалите деца да бидат во можност да стисок на кригла полесно и да се избегне извалка. Се одликува со различни карактери од семејството Moomin.

Големина: 7 x 12см

Оваа кригла има двоен-рачка дизајн кој овозможува помалите деца да бидат во можност да стисок на кригла полесно и да се избегне извалка. Се одликува со различни карактери од семејството Moomin.

Големина: 7 x 12см

Напиши Преглед

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

Рејтинг

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>