Moomin monedhë Purse - Pink / Purple

£ 6,99 Futeni në kosh

Moomin monedhë Purse - Pink / Purple

Nëse, si ne, ju jeni të mahnitur nga Moomin mallrave, atëherë ju do të love this çantë bukur Moomin nga Designs katastrofë. Featuring dy dizajne të ndryshme; Moomin kundër një ngjyrë vjollcë dhe të bardhë polka dot sfond nga njëra anë, dhe Snorkmaiden kundër një sfond të kuq dhe të bardhë me lule nga ana tjetër, ajo fastens me një zip tërhequr nga një hajmali Moomin.

Masat: 9.5cm x 11cm

Pambuku.

Sasia

Çmimi: 6,99 £

Loading Përditësimi karrocë ...

Moomin monedhë Purse - Pink / Purple

£ 6,99

Nëse, si ne, ju jeni të mahnitur nga Moomin mallrave, atëherë ju do të love this çantë bukur Moomin nga Designs katastrofë. Featuring dy dizajne të ndryshme; Moomin kundër një ngjyrë vjollcë dhe të bardhë polka dot sfond nga njëra anë, dhe Snorkmaiden kundër një sfond të kuq dhe të bardhë me lule nga ana tjetër, ajo fastens me një zip tërhequr nga një hajmali Moomin.

Masat: 9.5cm x 11cm

Pambuku.

Nëse, si ne, ju jeni të mahnitur nga Moomin mallrave, atëherë ju do të love this çantë bukur Moomin nga Designs katastrofë. Featuring dy dizajne të ndryshme; Moomin kundër një ngjyrë vjollcë dhe të bardhë polka dot sfond nga njëra anë, dhe Snorkmaiden kundër një sfond të kuq dhe të bardhë me lule nga ana tjetër, ajo fastens me një zip tërhequr nga një hajmali Moomin.

Masat: 9.5cm x 11cm

Pambuku.

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>