Moominmamma Kafe Tin

£ 10,00

Përkohësisht nga të aksioneve

Shitore kafe tuaj në këtë të bukur Moominmamma Tin. kjo embossed vulat kuti metalike me një kapak të lehtë-mbyllje plastike.

Në dispozicion në kuq e zi.

Size: 12 x 7.5 x 20 cm

Shkruani një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>