Batanije Chenille Foshnja - Red

£ 39,95

Përkohësisht nga të aksioneve

Nuk mund të ketë asnjë dyshim se pavarësisht duket e tyre të pafajshëm për këtë batanije baby, pak e mia dhe Stinky janë deri në një farë keqes ... por kjo është vetëm një pjesë e bukuri e tyre! Në të kuqe dhe krem, ajo do të jetë një batanije për të frymëzuar një tuaj pak si ata të fillojnë të njohin karakteret. Na vjen keq për këtë!

Kjo batanije fëmija është bërë nga 100% pambuk chenille.
Size: 70 cm x 90cm
Makinë lahet në 40 gradë.

Shkruani një Shqyrtim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Vlerësim

Ju mund të përdorni këto HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>